Main Content:

Pagini: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 476

CAZ DE FORTA MAJORA. ANULAREA INDEMNIZATIILOR PENTRU LUPTATORI

Răspuns: CAZ DE FORTA MAJORA. ANULAREA INDEMNIZATIILOR PENTRU LUPTATORI
« Răspunde #2070 : Decembrie 10, 2011, 18:34:55 »

Buna ziua prieteni revolutionari,astazi am fost la Grevistii Foamei,Revolutionari ca si noi aflati in a-13a zi a grevei foamei,timp frumos,soare,sa crape astia de ciuda si surpriza aproape de Grevisti la cativa metri zarva mare buluceala,tipete,imbranceli si Jandarmi,iau aparatul de filmat si dau fuga sa aflu ce se intampla,la inceput am crezut ca niste"tineri studenti"sau alaturat protestului nostrau,dar stupoare,pe pancarde erau scrise sloganuri jignitoare la adresa noastra a Revolutionarilor Romani,cum ca noi am "consuma banii pentru invatamant",cum ca acesti asazisi tineri ar trebuii sa ne plateasca noua indemnizatiile,etc.Jandarmi au intervenit promt i-au retinut si legitimat si SURPRIZA;Erau tineri din organizatia de tineret al PDL sct.2 in frunte cu Dumitru Laurentiu,liderul lor si un fotograf care spunea ca el este"Paparazzi".Diversiunea nu le-a reusit,precum vedeti in fisierul video urmator;

http://youtu.be/h77dewN4BHc
http://www.dailymotion.com/video/xmw2w8_diversiune-la-grevistii-foamei-parlamentul-romaniei-10-dec-2011_news

Interesant este ca nu se discuta reactia tinerilor PDL-sti fata de grevisitii foamei, cred ca ar fii mai indicat , sa ii actionati pe ei in instanta pentru denigrarea revolutionariilor pentru calomie, nu am citit nici o reactie in acest sens.
Sunte-ti de acord cu ei?
Ce incredere putem avea luni in PDL, daca ei trimit tinerii sa ne denigreze?   

Spartane,eu nu te-am jignit niciodata.Tu nu incetezi sa jignesti pe toti cei care nu sunt de aceiasi parere cu tine.Jignirile si amenintarile trebuie sa inceteze pe acest forum.

Daca sunt PDL-sti Grin
Liniste si pace Huh
Memorat
  • King
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2071 : Decembrie 10, 2011, 18:37:42 »

Spartane,eu nu te-am jignit niciodata.Tu nu incetezi sa jignesti pe toti cei care nu sunt de aceiasi parere cu tine.Jignirile si amenintarile trebuie sa inceteze pe acest forum.
Ca altfel va inchide! Grin
Memorat

The path of the righteous man is beset on all sides by the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness.
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2072 : Decembrie 10, 2011, 18:38:22 »

kronstadt2, da si tu un link cu acei "tineri" PDL ! Cat despre dat in judecata ..., i-ati mintea de la aceasta posibilitate. Noi nu avem un singur avocat care sa se ocupe de noi !
Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
« Răspunde #2073 : Decembrie 10, 2011, 18:39:52 »

Asi dorii reactii din ambele parti pro- putere, contra-putere si neutrii!
Ce ziceti ne meritam soarta?
Sper sa nu ne inchida Wink
Memorat
  • Spartanul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2074 : Decembrie 10, 2011, 18:40:44 »

Lasa-l Kronstadt, chiar vreau sa ma actioneze in justitie. Nicolae, daca nu o faci promit ca intru saptamanal sa te fac de ras pentru neseriozitate
Memorat
« Răspunde #2075 : Decembrie 10, 2011, 18:41:39 »

kronstadt2, da si tu un link cu acei "tineri" PDL ! Cat despre dat in judecata ..., i-ati mintea de la aceasta posibilitate. Noi nu avem un singur avocat care sa se ocupe de noi !

http://www.dailymotion.com/video/xmw2w8_diversiune-la-grevistii-foamei-parlamentul-romaniei-10-dec-2011_news
Memorat
  • Spartanul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2076 : Decembrie 10, 2011, 18:43:53 »

Asta va pregateste PDL cel sustinut de Nicolae, Secasiu si ceilalti asemenea lor. Acesta este "anticomunismul" lor. Cand sunt dati in vileag, incepe razboiul total
Memorat
« Răspunde #2077 : Decembrie 10, 2011, 18:45:38 »

Mai derbedeule, "botezurile" te privesc strict personal si deja m-am obisnuit cu ele, e o practica generalizata printre hahalerele portocalii de pe aici dar la atata foame cata pretinzi ca ai facut, chiar risti sa mori cu ele in gat daca le inghiti pe nerasuflate
Iesi in pui mei la miting luni si ai curajul sa dai fata cu mine. Oricum toata firma mea este prezenta acolo si doreste din suflet sa te cunoasca, securist imputit!
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
Ranitii Revolutiei Sibiu
  • Spartanul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2078 : Decembrie 10, 2011, 18:46:37 »

Du-te si tu la dracu, cu firma ta  Cheesy
Memorat
« Răspunde #2079 : Decembrie 10, 2011, 18:47:59 »

Scarba spartana. Daca ai sange in tine hai la miting, futute-n aripa de securist jegos. Acum m-ai calcat pe batatura si ne-o tragem fiecare cum poate (eu te bag in spital).
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
Ranitii Revolutiei Sibiu
  • Spartanul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2080 : Decembrie 10, 2011, 18:49:06 »

Astia vin cu firme cu tot la "protest", sa fie multi "revolutionari" Cheesy
Memorat
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2081 : Decembrie 10, 2011, 18:49:42 »

Oameni in toata firea , care intr-un moment crucial v-ati asumat destinul unui neam intreg, punandu-va pielea in bat, va certati aici pe forum ca niste copii mici ! Pacat de voi !
Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
  • Tepesalexvoda
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Dreptate si Onoare!
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #2082 : Decembrie 10, 2011, 18:50:11 »

Contra Manifestatie PEDE-lista impotriva Revolutionarilor aflati in a-13a a Grevei Foamei din fata Parlamentului Romaniei condusa de tanarul"utecist/PDE-LIST",Dumitru Laurentiu si cateva"PUPEZE"care mai aruncau cate-o vorba de ocara la adresa noastra,a Revolutionarilor,daca nu credeti,vizionati aceste imagini luate de mine in jurul orelor 12,30;
Memorat
« Răspunde #2083 : Decembrie 10, 2011, 18:50:59 »

Si ca tie tuturor care se mai contreaza cu adevaratii revolutionari. Nu cu curvele securiste platite de PSD sa bage intrigi intre revolutionari. Acum ne luptam intre npoi, pana facem curatenie, fir-ati ai dracului de comunisti imputiti.
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
Ranitii Revolutiei Sibiu
« Răspunde #2084 : Decembrie 10, 2011, 18:52:46 »

Oameni in toata firea , care intr-un moment crucial v-ati asumat destinul unui neam intreg, punandu-va pielea in bat, va certati aici pe forum ca niste copii mici ! Pacat de voi !
Pacat de tine. Unde ai fost tu cand noi am facut greva foamei? Mai bine taci si astepta ca altii sa-ti salveze indemnizatia.
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
Ranitii Revolutiei Sibiu
Pagini: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 476
Schimbă forumul: