Main Content:

Pagini: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 476

CAZ DE FORTA MAJORA. ANULAREA INDEMNIZATIILOR PENTRU LUPTATORI

• Spartanul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: CAZ DE FORTA MAJORA. ANULAREA INDEMNIZATIILOR PENTRU LUPTATORI
« Răspunde #2085 : Decembrie 10, 2011, 18:53:36 »

S-a incercat devierea de la aceasta tema, Alexandru. Situatia este mult prea grava si revoltatoare, drept pentru care nu voi mai raspunde provocarilor pentru a lasa liber la propagarea mesajului tau
Memorat
« Răspunde #2086 : Decembrie 10, 2011, 18:56:00 »

Raspunde scarba. Mai ales unde ne vom intalni noi doi luni la miting? Nu ai sange-n vene comunistule sa dai fata cu min, ca mor cu tine de gat, bgami-as, sa-mi bag. Te musc, carpa!
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
Ranitii Revolutiei Sibiu
« Răspunde #2087 : Decembrie 10, 2011, 18:56:37 »

Contra Manifestatie PEDE-lista impotriva Revolutionarilor aflati in a-13a a Grevei Foamei din fata Parlamentului Romaniei condusa de tanarul"utecist/PDE-LIST",Dumitru Laurentiu si cateva"PUPEZE"care mai aruncau cate-o vorba de ocara la adresa noastra,a Revolutionarilor,daca nu credeti,vizionati aceste imagini luate de mine in jurul orelor 12,30;
http://youtu.be/h77dewN4BHc

Comentarii Huh
Memorat
  • valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2088 : Decembrie 10, 2011, 18:57:52 »

Spartane. Vei aveai tu 190 cm inaltime, dar mor cu coa**le tale in maini luni. Purece intre paduchi.
Spartane,eu nu te-am jignit niciodata.Tu nu incetezi sa jignesti pe toti cei care nu sunt de aceiasi parere cu tine.Jignirile si amenintarile trebuie sa inceteze pe acest forum.

Două curve penale portocalii; în afară de ameninţări mai stiu alceva? Unul cu infracțiuni IT, altul cu justiția aservită. Nu ține fetițelor! Care dintre voi e bărbătușul?
Tipic cipațiilor portocalii cu sifilis la creieraș; impotența lor pe toate planurile a fost demonstrată de nenumărate ori. Nu-i mai băgați în seamă. Intotdeauna când injghebați un dialog cu ei, tratați-i ca pe niște prostituate masculine, târfe de joasă speță. Alceva nu merită!
Doamna Sucuturdean, doamnă Secasiu, cam cât m-ar costa să vă rezolv o data? Cred c-ați observat cât de respectos sunt cu niște otrepe portocalii? Respect curvele...
Memorat

In Good We Trust
« Răspunde #2089 : Decembrie 10, 2011, 18:58:59 »

Am postat si pe site-ul BNR 1989 totul, inclusiv video. Astia sunt comunistii si securistii de peste 21 de ani.
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
Ranitii Revolutiei Sibiu
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2090 : Decembrie 10, 2011, 18:59:18 »

Oameni in toata firea , care intr-un moment crucial v-ati asumat destinul unui neam intreg, punandu-va pielea in bat, va certati aici pe forum ca niste copii mici ! Pacat de voi !
Pacat de tine. Unde ai fost tu cand noi am facut greva foamei? Mai bine taci si astepta ca altii sa-ti salveze indemnizatia.

Toata stima pentru grevistii foamei, insa asta nu-ti da dreptul sa fi necivilizat aici pe forum !

Eu muncesc si ma rog la Dumnezeu sa nu am nevoie de indemnizatie , chiar daca sper ca cei bolnsvi sau alergati de SRI s-o poata primi in contiuare !
Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
« Răspunde #2091 : Decembrie 10, 2011, 19:00:53 »

Stii cum ma cheam si unde sa ma gasesti. Dar ma intreb: dece nu aveti curajul sa-mi dati si miue posibilitatea de a stii cine sunteti si va arat care este "batausul".
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
Ranitii Revolutiei Sibiu
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2092 : Decembrie 10, 2011, 19:02:39 »

De ce vrei tu sa te bati cu noi revolutionarii ?
Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
« Răspunde #2093 : Decembrie 10, 2011, 19:02:53 »

Voi v-ati rezumat la a va impunge si jugnii pe forum. Eu va convoc la a ne vedea in fata si a ne jignii intre patru ochi. Ati fost si ramaneti nulitati.
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
Ranitii Revolutiei Sibiu
  • Tepesalexvoda
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Dreptate si Onoare!
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #2094 : Decembrie 10, 2011, 19:03:12 »

Mai baieti voi nu vedeti ce se intampla,cum ne ataca PDELISTII SI VOI VA CERTATI INTRE VOI;
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2095 : Decembrie 10, 2011, 19:04:24 »

Stii cum ma cheam si unde sa ma gasesti. Dar ma intreb: dece nu aveti curajul sa-mi dati si miue posibilitatea de a stii cine sunteti si va arat care este "batausul".

DESPRE CE VOM VORBI DOMNULE EUGEN..IDENTIFICAREA CALAILOR? SCHIMBURI
DE FOCURI?
OF DOAMNE.

http://www.dailymotion.com/video/xhblot_cadavrele-usla-silor-lui-trosca-ucisi-de-gru-la-mapn-in-1989_news#rel-page-3
Memorat
« Răspunde #2096 : Decembrie 10, 2011, 19:06:43 »

De ce vrei tu sa te bati cu noi revolutionarii ?
Voi sunteti revolutionari? Cand zeci de revolutionari fac greva foamei si pe voi va doare in cur? Stati la televizor, sau postati aici injurios impotriva celor care incearca sa va salveze indemnizatile? Pai eu ca ranit, dece mi-as pune sanatatea in pericol? Pentru Spartanul pulii mele? Pentru ca el sa faca burta mare? Sa-l trag in pula (scuze pentru doamne), ca ma voi socoti eu ci el (stiu si unde locuieste). Mai vorbim.
M-ati calcat rau pe batatura si ve-ti plati!
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
Ranitii Revolutiei Sibiu
  • Spartanul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2097 : Decembrie 10, 2011, 19:09:08 »

Mai baieti voi nu vedeti ce se intampla,cum ne ataca PDELISTII SI VOI VA CERTATI INTRE VOI;
Memorat
  • Tepesalexvoda
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Dreptate si Onoare!
  • Vezi Profilul WWW
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2099 : Decembrie 10, 2011, 19:11:39 »

Voi v-ati rezumat la a va impunge si jugnii pe forum. Eu va convoc la a ne vedea in fata si a ne jignii intre patru ochi. Ati fost si ramaneti nulitati.

EMIL BOC A SPUS ASTAZI O CHESTIE INTERESANTA:
@Pentru victime si urmasii eroilor martiri, am facut si fac tot posibilul sa asigur fondul de plata al  indemnizatiilor reparatorii;pentru raniti,la fel fara sa ma iau dupa unii care dpun despre cutarica ca s-a ranil intr-un span, de o sticla sau usa la TVR. La luptatori am suspendat intrucit se impune ceva clarificari si lamuriri in privinta unor dosare aflate in cercetare la DNA...La cei cu ordonanta 53 fac plata cum am stabilit cu secretariatul de stat si ministerul muncii la discutiile preliminare pe buget. Sunt voci care acuza impostura si cer reverificare si eliminarea unor categorii. se va analiza; Ce nemultumiri mai sunt?
$$$$
Memorat
Pagini: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 476
Schimbă forumul: