Main Content:

Pagini: 1 ... 263 264 [265] 266 267 ... 476

CAZ DE FORTA MAJORA. ANULAREA INDEMNIZATIILOR PENTRU LUPTATORI

Răspuns: CAZ DE FORTA MAJORA. ANULAREA INDEMNIZATIILOR PENTRU LUPTATORI
« Răspunde #3960 : Ianuarie 20, 2012, 18:00:26 »

1.PROTESTE PANA PE 24 IAR PE 24 TOATA LUMEA LA BUCURESTI SI CU GALERII SI FARA .
2.JANDARMII CA SI POLITISTII SA FIE OBLIGATI SA AIBA NUMAR DE IDENTIFICARE.
3.JANDARMII CARE PERCHEZITIONEAZA CETATENII ROMANIEI SA SE PREZINTE CU LEGITIMATIE DE CONTROL ALTFEL EU CRED CA IMI IAU DATELE PERSONALE PENTRU A FACE CERERI DE INSCCRIERE IN NUMELE MEU IN PRM SAU PNG
( CARE SINCER JIJI POATE SA-SI ADIO DE LA EL SAU MAI BINE NU ,POATE MAI DA SI EL CATE O GALEATA SAU 1 KG DE FAINA LA CEI CARE IL INJURA SI-L SCUIPA PE UNDE IESE MINUS PUPINCURISTI SI SOFERELUL LUI MIC DE LA CRAIOVA).
Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3961 : Ianuarie 20, 2012, 18:09:55 »

SECRETARUL DE STAT AL S.S.P.R.  ORGANIZEAZĂ O ȘEDINȚĂ ÎN DATA DE 22 IANUARIE 2012, ÎNCEPÂND CU ORELE 11.00 LA SEDIUL SSPR, CU PARTICIPAREA REPREZENTANȚILOR COLEGIULUI REVOLUȚIONARILOR ...

Pentru a vizualiza documentul dați click pe fișierul atașat...

Vezi fisierul atasat
http://www.sspr.gov.ro/docs/comunicate/250_comunicat.pdf
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3962 : Ianuarie 20, 2012, 18:13:41 »
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3963 : Ianuarie 20, 2012, 18:26:06 »

FRATILOR TRADAREA CONTINUA.TREI SEMNATURI O SINGURA SEMNATURA CEA A LUI MARIES-21 DECEMBRIE,SI ANGAJAMENT MENTRU MODIFICAREA L341.DECI TOT PE BAZA DE DECIMARE A NOASTRA SE MERGE SI DIMINUAREA DREPTURILOR,CE ALTE FODIFICARI SE POT FACE?IN CONCLUZIE AM AJUNS DE UNDE AM PLECAT,SI CHIAR DACA O SA ACCEPTAM CE O SA ZICA LUMEA DE NOI?CA SUNTEM LASI!NU FRATILOR VOM CONTINUA LUPTA.SI INCA CEVA EU NU AM INCREDERE IN MIRCEA TOADER CUM NU ARE NICI GALATENII MEI,ESTE UN PORC MINCINOS,UN TRADATOR PORTOCALIU CA SI CEILALTI.
Memorat
  • grig
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3964 : Ianuarie 20, 2012, 18:26:47 »

INTREBARE LA CARE NU AM INCA RASPUNS: Dl MARIES ESTE SAU NU REVOLUTIONAR? DACA DA , in baza carui certificat si in ce categorie se incadreaza... daca nu, in ce calitate este invitat la sspr la sedinta cu presii de asociatii?
Memorat

Libertatea este dreptul de a face ceea ce permit legile.(Montesquieu)
  • grig
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3965 : Ianuarie 20, 2012, 18:39:14 »

Nu stiu cati revolutionari sunt in blocul "Lui Maior"? Pe ei cine-i reprezinta la discutii? Tot dl Maries? Cred  ca ar fi fost normal ca si ei sa aiba un reprezetant acolo. SI EI SUNT TOT REVOLUTIONARI CU CERTIFIACT DIN ROMANIA! SSPRul este institutia care-i ocroteste pe toti sau nu?
Referitor la sedinta de luni: lipsesc niste nume ... de ce? Cu acest prilej salut prezenta dlui Vasile Pestreanu la aceasta intalnire. Ma bucu sa aud ca ar putea avea un cuvant de spus. Din cate-l stiu eu este un om de onoare si drept...
Memorat

« Răspunde #3966 : Ianuarie 20, 2012, 18:42:26 »

VA RASPUND EU:INTR-O DECLARATIE A FACUT SPECIFICATIA CA EL NU DETINE CERTIFICAT DEOARECE A REFUZAT SA-L RIDICE DEOARECE ERA ILICI PRESEDINTE.NU STIU SA IL DETINA.PRECUM NU INTELEG NICI PE CINE REPREZINTA EL,PENTRU CA PE MINE NU CRED.SI ATUNCI VA INTREB SI MA INTREB CE A CAUTAT DELEGATIA AIA LA PDL?
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3967 : Ianuarie 20, 2012, 18:55:42 »

ILIE JEAN NU TREBUIAU SA COMVOACE CONSILIU SI APOI SA MEARGA LA NEGOCIERI?EU ASA STIU CA TREBUIE FACUT,ASA FACEAM EU CAND NEGOCIAM CU DIRECTORII,AU FOST DE 2 ORI DE CE NU AU SPUS CE SA VORBIT DE CE NU A FOST O DELEGATIE MAI MARE?DE CE ACEIASI OAMENI?ATENTIE TREI SEMNATURI O STAMPILA,A AS.21 DECEMBRIE,ATI FACUT IMPUTERNICIRE LUI MARIES?AU DREPTUL SA HOTARASCA IN NUMELE CUIVA CE NEGOCIAZA EI SI INCETAREA PROTESTELOR?CHIAR DACA NU VOM IESII CA REVOLUTIONARI VOM IESII CA CETATENI SI TOT VOM IESII CALE DE INTORS NUMAI ESTE,SA RUPT CARMA LA VAPORUL CHIORULUI.
Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3968 : Ianuarie 20, 2012, 19:16:06 »

INTREBARE LA CARE NU AM INCA RASPUNS: Dl MARIES ESTE SAU NU REVOLUTIONAR? DACA DA , in baza carui certificat si in ce categorie se incadreaza... daca nu, in ce calitate este invitat la sspr la sedinta cu presii de asociatii?
Teodor Maries este un revolutionar autentic dar nu a vrut sa primeasca certificat de la Iliescu.Este presedintele de asociatie care are cele mai bune rezultate.
Teodor Maries la revolutie:
http://www.youtube.com/watch?v=95kT2JQc8Eg&feature=player_embedded
Memorat

Nihil sine Deo!!
« Răspunde #3969 : Ianuarie 20, 2012, 19:35:24 »

IAR VREI SA MA CONTREZI NAE,ASTA AM SPUS-O SI EU,NU MA DERANJEAJA SA FIE SS POATE SA FIE SI PRESEDINTE DAR TE INTREB SI DE DATA ASTA SA NU MA MAI IEI CU DEMOCRATIA SAU ALTE ABURELI SI SA IMI RASPUNZI CONCRET:PE CINE A REPREZENTAT LA NEGOCIERILE DE ASTAZI?
Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3970 : Ianuarie 20, 2012, 20:11:13 »

Ilie,nu am scop sa te contrazic.Reprezentarea eu o vad cam asa:Teodor Maries,George Costin si BNR prin conducerea lui nu au incetat sa lupte pe toate caile inclusiv greva foamei pentru drepturile noastre.In protocol scrie ca Maries reprezinta asociatia 21 Decembrie 1989.Tot in protocol scrie ca Nicolae Banutoiu reprezinta Blocul National al Revolutionarilor,Victor Grigorescu reprezinta CNS Cartel Alfa,Iar George Costin este indreptatit sa reprezinte asociatia dansului,BNR si SSPR.Cam asa vad eu lucrurile.

Astăzi întâlnire la PDL finalizată cu ProtocoL(Semnat si stampilat)SCRIS si VIDEO
http://www.asociatia21decembrie.ro/2012/01/protocol-2/
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3971 : Ianuarie 20, 2012, 20:22:52 »

COMUNICAT
Publicăm alăturat:
- AMENDAMENTELE depuse de Secretariatul de Stat pentru Problemele Revoluționarilor din Decembrie 1989, la PROIECTUL de lege nr. PL-x 762/2011, aflat în dezbatere la CAMERA DEPUTAȚILOR.
- INIȚIATIVA legislativă privind PROIECTUL de lege nr. B.P.I-1061/2011 din data de 14 decembrie 2011 depus la BIROUL PERMANENT al CAMEREI DEPUTAȚILOR.
Menționăm că acest proiect a fost înaintat de către BIROUL PERMNANENT al CAMEREI DEPUTAȚILOR, la SENATUL ROMÂNIEI ca primă cameră sesizată.

SECRETAR DE STAT,
 GEORGE COSTIN
Vezi fisierul atasat:
http://www.sspr.gov.ro/docs/comunicate/251_comunicat.pdf
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3972 : Ianuarie 20, 2012, 20:23:26 »

ROTOCOL CA SA CE NICOLAE?CA SA INCEPEM DIN NOU CU ALTE LEGI?NOI PENTRU CE LUPTAM?PENTRU CA LEGEA SA RAMANA ASA CUM ESTE EA NU SA FIE CIUNTITA SI CAMARAZII NOSTRII SA FIE LEZATI
Memorat
  • grig
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3973 : Ianuarie 20, 2012, 20:31:32 »

George Costin este indreptatit sa reprezinte asociatia dansului,BNR si SSPR.Cam necompatibile functiile astea...nu vi se pare? Si de cand o asociatie, o fundatie sau un bloc national poate fi "al lui" , al unui individ???
Memorat

• grig
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3974 : Ianuarie 20, 2012, 20:46:27 »

- AMENDAMENTELE depuse de Secretariatul de Stat pentru Problemele Revoluționarilor din Decembrie 1989, la PROIECTUL de lege nr. PL-x 762/2011, aflat în dezbatere la CAMERA DEPUTAȚILOR.

Cititi cu atentie la art 5 litera k: Modificarile la foile de drum : acum au mai taiat doua. In proiectul initial erau 8. Se vede in proiectul atasat numai ca ua uita sa modifice si patru randuri mai jos.
 Art 5 la taxe televiziune: nu se aplica la cei care au venituri mai mari decat salariul mediu pe economie. Pai daca indemnizatia e mai mare  musai si taxa va fi platita de toti rtevii. Atunci sa se scoata paragraful!
Cititi aberatiile de la noul art 9.2 privind presii de asociatii cu avizele si raspunderea penala!!!
Memorat

Pagini: 1 ... 263 264 [265] 266 267 ... 476
Schimbă forumul: