Main Content:

Pagini: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30

cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?

Răspuns: cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?
« Răspunde #60 : Decembrie 22, 2012, 09:12:16 »

Demi vine la depunerea de coroane de astazi? Asociatia lor participa?
Memorat
« Răspunde #61 : Decembrie 22, 2012, 09:23:29 »

D-le "brasovean" , fii decent si poarta-te cu cuviinta ! DACA AI CEVA DE IMPARTIT CU D-nii DEMI sau BOANCA...E PROBLEMA TA ! ACELASI LUCRU CU .." UNDE AI FOST sau CE-AI FACUT LA REVOLUTIE" poate sa te intrebe si ei la randul lor ! DE ACEEA POATE SUNTEM PRIVITI DE PO*PU*LATIA TARII CU DISPRET, DEOARECE  NE CONTESTAM NOI INTRE NOI ! DACA VREI SA PARI INTELIGENT...SI DACA AI "PROBAS VERITAS" IN CEEACE SUSTII CONTRA LOR, ATACA-I PE CEI CARE LE-AU AVIZAT DOSARELE SI CARE LE-AU ELIBERAT CERTIFICATELE ! ASTAZI  d-le "brasoveanu" sau cum D-zeu te-oi numi...ESTE ZIUA REVOLUTIEI ROMANE din 89' si...ZIUA NOASTRA A TUTUROR REVOLUTIONARILOR CU ....PATALAMA ! Angry Angry Shocked Shocked Angry
Memorat
« Răspunde #62 : Decembrie 22, 2012, 09:41:48 »

Inventezi niste lucruri fara rost. Am zis ca il contest pe Demi sau ce ai scris acum (numa prostii)? Am intrebat daca asociatia lui participa. Atata nimic mai mult. Nu am de gand sa dau in el sau in careva din asociatia lui. Cand am zis eu ca vreau sa-i iau la bataie?
Memorat
« Răspunde #63 : Decembrie 22, 2012, 10:16:47 »

Nu stiu, n-am nici cea mai mica idee, brasovene. La tupeul care îl au, tot ce se poate. Sunt destui Demeteri alocati pe acolo Grin
Memorat
« Răspunde #64 : Decembrie 22, 2012, 19:59:06 »

ASOCIATIA REVOLUTIA 21 DECEMBRIE 1989 BRASOV, A FOST PREZENTA CA DE OBICEI ATIT PE DATA DE 21 CIT SI PE DATA DE 22 DEC.2012 LA COMEMORARILE CARE AU AVUT LOC IN ONOAREA MARTIRILOR NOSTRI. IN AMBELE ZILE PREFECTUL BRASOVULUI MIHAI MOHACI A FOST ALATURI DE NOI, DE ALTFEL SI ASTAZI DUPA COMEMORARE CONDUCEREA ASOCIATIEI SI ALTI CITIVA REVOLUTIONARI AU FOST INVITATI LA PREFECTURA UNDE AM DISCUTAT PROBLEME CARE NE INTERESEAZA PE NOI TOTI. CEI CARE NU AU FOST AZI PREZENTI LA COMEMORARE AU FOST CEI CARE ANUL TRECUT AU PROVOCAT DEZORDINE IN FRUNTE CU LAZAR MAIOR DORIN MARELE ABSENT! SALUTAM TOTI REVOLUTIONARII DIN BRASOV SI DIN TOATA TARA, VA DORIM SARBATORI FERICITE SI SA DEA BUNUL DUMNEZEU SA VINA SOARELE SI PE STRADA NOASTRA, DOAMNE AJUTA!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #65 : Decembrie 23, 2012, 17:47:11 »

Ati scapat necaptusiti anul acesta? Sunteti fericiti? Ma bucur ca intrati in sarbatori fara scandal in acest decembrie comemo. Si e fb pt ca ati devenit aproape crestini.
Am o rugaminte legitima: anul acesta, in special pt aceasta comemorare de 23 de ani, aso voastra, 21 din BMV, a m primit bani de la seseperea? Nu ma intereseaza cati, ci numai daca s-a sau ba.
Memorat
« Răspunde #66 : Decembrie 23, 2012, 20:11:02 »

Bambis, vad ca tot ai chef de investigatii. Studiaza mataluta putin lista de la judeteana de partid. Pe cine nu gasesti?

http://www.youtube.com/watch?v=TK8BYa4wDGU
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #67 : Decembrie 24, 2012, 00:08:38 »

"Bambis" nu raspunde nici la e-mail, cred ca face nanicuta deja. Postarile lui din aceasta seara aveau un usor iz de alcool. Am inteles despre ce lista e vorba (sper), dar nu stiu la cine faceti trimitere.
Memorat
  • emil cc
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #68 : Decembrie 24, 2012, 11:12:52 »

Cu liste fara liste, anul asta Lazar Maior Dorin impreuna cu interlopii au avut interzis la comemorari, daca e sa analizam din prisma invingatorului majoritatea revilor au fost linga ei, deci se poate, problema e ca vin din spate diversionistii care sustin gruparea mafiota a lui Maior in functie de interes. Cit credeti ca mai aratati bau-baul celor adevarati?! Are cineva inregistrarea cu Ion Iliescu de la Antena 3, atunci cind il plagiaza pe Demi afirmind ca sunt peste zece mii de impostori?! Ia mai minati mai, hai, hai!!!
Memorat
« Răspunde #69 : Decembrie 24, 2012, 11:47:24 »

Nu era vorba de bau-bau. Era si este o constatare! Ma bucur ca v-a venit mintea de pe urma; pe lista nu se regasesc capii asociatiei. N-am văzut niciunul. Cei doi M sunt la fel. La fel de impostori si sifonari de marca. Craciun fericit Cipriane!
Memorat
« Răspunde #70 : Decembrie 24, 2012, 16:32:58 »

Iacata ca m-am prins si eu cine e Emil CC, Ciprian Aranusi. Noroc mare ca am primit mura-n gura numele real. Nu stiam.
Memorat
« Răspunde #71 : Decembrie 24, 2012, 17:44:42 »

MAIMUTA, CUM VINE AIA CA, A-TI SCAPAT NECAPTUSITI? PAI CIND VREODATA CIINELE PIKINEZ SARE LA CIINELE LUP, O SA SPUI, PAI ANUL TRECUT! ANUL TRECUT HIDOASELE HIENE IN NUMAR MARE AU SARIT LA O MINA DE LEI, DAR DUPA CUM VEZI MAIMUTA NU IN FIECARE ZI II DUMINICA!!!
Memorat
  • emil cc
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #72 : Decembrie 24, 2012, 18:02:03 »

Eu unul imi cer scuze pt ce s-a intimplat anul trecut.
A fost opera lui Lazar Maior Dorin!
Memorat
  • emil cc
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #73 : Decembrie 24, 2012, 19:53:26 »

Hai sa va spun realitatea emil cc sunt eu HUBA LAZLO CRACIUN FERICIT LA TOTI!!!
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #74 : Decembrie 24, 2012, 20:19:23 »

Mesajul nu imi este adresat si ar trebui sa ma abtin sa ma amestec tocmai acum, in acest frumos Ajun de Craciun. Dar autorul cred ca nu mizeaza numai pe absenta destinatarului ci si pe dorinta noastra de a uita toate relele in aceasta seara. De aceea spun doar atat, ca "leii" erau mieluisei in momentul "vitejiei" lor de anul trecut, "cainele lup" a avut comportament si aspect de pechinz, iar cel cu fizicul mai acatarii dintre "lei" s-a remacat prin a nu le sari in ajutor lupilor-pechinezi. Asa au spus martorii de la fata locului, dar dupa razboi multi viteji se arata. Ce rusine! Ce nerusinare! Tin minte ce am simtit atunci, ca gestul a fost unul de punere la punct a unui grup de intriganti care au produs multa suferinta revolutionarilor si familiilor lor, caci au facut jocul celor care conduceau tara cu apucaturi dictatoriale, ca sa-i jefuiasca si sa-i umileasca cetatenii. Imi pare rau, dar nu pot sa las netaxata o asemenea minciuna si obraznicie in prag de mare sarbatoare crestina. Dumnezeu sa ne ierte pe toti si Pruncul Iisus sa ne mantuie de rautatea care si-a facut cuib in noi.

Memorat
Pagini: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30
Schimbă forumul: