Main Content:

Pagini: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30

cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?

Răspuns: cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?
« Răspunde #75 : Decembrie 25, 2012, 20:59:42 »

GLOBA, IAR AI INCEPUT CU DIVERSIUNILE, SI IN ZILELE ASTEA SFINTE TE TI DE PROSTII?! HUBA IN ULTIMA PERIOADA A FOST PLECAT DIN TARA, NICI MACAR NU A FOST IN EUROPA. INVATA SA SCRI CA TE DAI DE GOL, ALA E UNGUR, TU I-AI SCRIS NUMELE GRESIT!!!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #76 : Iulie 12, 2014, 12:25:48 »

INVATA SA SCRI CA TE DAI DE GOL, ALA E UNGUR, TU I-AI SCRIS NUMELE GRESIT!!!

"Lingvistule" (corect: limbist, pupin), daca vrei sa dai sfaturi ex cathedra de scriere in ro, m intai trebuie sa stapanesti tu insuti limba ro, nu sa faci greseli de tot rasu-plansu. Scri, in acea propo se scrie cu doi i, scrii. Am intrat aici sa fac un anunt, dar am obs caricatura ta de comentariu si nu m-am putut abtine sa-ti arat cat de ingamfat si stupid poti fi.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #77 : Iulie 12, 2014, 13:24:09 »

Anunt important pt toata suflarea (si rasuflarea) revo! La acest topic, pe aceasta pagina, intentionez sa difuzez in curand o inregistrarea audio si video a unei sedinte a aso lui Semi Demi. E o inregistrare destul de clara si suficient de lunga ca sa surprinda atmosferea si felul in care decurg sedintel grupului. Este vb de o adunare generala, in care sunt prezenti nu numai membrii aso, ci si invitati si simpatizanti ai lui Semi Demi, Boacana, Tentativa de Impostor etc (va imaginati ca ar putea sa existe asa ceva? Simpatizanti si admiratori ai alora?). Fac anuntul prealabil pt a va intreba daca vreti sau nu sa difuzez inregistrarea. Daca majoritatea va exprimati optiunea pt a nu fac public filmul, n-am sa-l fac. Dar, daca majoritatea o sa fiti de parerea opusa, imi asum riscul sa-l difu fara acordul filmatilor. Deci, dlor revi, ce sa fac? Sa-l public sau nu?
Memorat
« Răspunde #78 : Iulie 12, 2014, 13:33:11 »

Da sunt tare curios!
Dar nu cred ca ai inregistrarea , e abureala. Grin
Cine este tradatorul - tradatorilor si ti-a dat inregistrarea Cheesy
Memorat
« Răspunde #79 : Iulie 12, 2014, 14:15:39 »

tata shreck" Scz  ca întreb  cum e cu declarație a din dosarul tău de revoluționar mare??? semnata de   

s.s. gestapo zi ma lupta torule HuhHuh
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #81 : Iulie 12, 2014, 14:43:57 »

Anunt important pt toata suflarea (si rasuflarea) revo! La acest topic, pe aceasta pagina, intentionez sa difuzez in curand o inregistrarea audio si video a unei sedinte a aso lui Semi Demi. E o inregistrare destul de clara si suficient de lunga ca sa surprinda atmosferea si felul in care decurg sedintel grupului. Este vb de o adunare generala, in care sunt prezenti nu numai membrii aso, ci si invitati si simpatizanti ai lui Semi Demi, Boacana, Tentativa de Impostor etc (va imaginati ca ar putea sa existe asa ceva? Simpatizanti si admiratori ai alora?). Fac anuntul prealabil pt a va intreba daca vreti sau nu sa difuzez inregistrarea. Daca majoritatea va exprimati optiunea pt a nu fac public filmul, n-am sa-l fac. Dar, daca majoritatea o sa fiti de parerea opusa, imi asum riscul sa-l difu fara acordul filmatilor. Deci, dlor revi, ce sa fac? Sa-l public sau nu?
Dai cu play
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #82 : Iulie 12, 2014, 14:51:38 »

Ad literam,a la base
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #83 : Iulie 12, 2014, 14:55:56 »

Chiar asa ,cine sunt ei?Dai cu play.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #84 : Iulie 12, 2014, 15:08:46 »

Kronstadt, gresesti. E chiar unul dintre cei recomandati de ei cel care a dat dispo sa se inregistreze. Ai uitat ca Semi Demi vrea s-o lase pe dna Sorina Dascalu fara loc de munca, ca sa-i faca lui Semi Demi loc pe piata muncii? Desi nu-i inteleg, pt ca lui Demi doar Semi ii place munca. Diplomatul 007 are dovezi ca toata viata a fost un chiulau si ca a profitat la greu dupa Rev ca sa nu m munceasca nimic. De ce crezi ca o ataca Tentativa de Impostor? Pt a-i lua locul Semi Psihopatul. A facut omul psiho, a intrat in lumea buna a titratilor, roba, toga, relatii bune... Deh, s-a ajuns omul (vb vine, nu uitati ca v-am aratat poza lui de mmuta cu pretentii de gandire) si acum isi poate permite dif lucruri la care forumul e martor ca nu si le permitea m inainte: Ursula Sadner, Pera Novacovici & Co. Ce vb! Ne-a umilit pe toti! Sau cel putin pe cei care au puterea sufleteasca sa recunoasca. Basca ca m e si pres de aso! Nu conteaza cat de mica, cat de micro. E pres? E, frate, chiar e! Pai, de ex si fara sa implic alte pers, ma pot compara cu el? El pres, eu simplu rev cu indemnizatia taiata. El Psiho, eu cu psihicul la pamant. El pe fonctie, eu imi iau ca maine iarasi lumea-n cap ca sa castig o paine. Daca e tare, e si trebuie sa recunoastem.

PS politic. El cu piratul, eu jefuit de pirat, ai lui pupincuresc sinecurind la, de la bas, eu o iau in freza cu dreptatea in mana. Ei trag de la stat, eu dau la stat, ei sug de la stat, eu sug din sticla, sa-mi ametesc amarul. Ei PMP-isti, dar cica impartiali, eu fara de partid, dar cica rosu. Ei scuipa la oridin, eu inghit in sec de nevoi. Si cam la fel si cu o mare parte dintre revi, ca ma si mira ca se declara incantati sa-l cunoasca (sanchi, habar n-au cine e), sa-i stranga mana (si nu cu usa), sa-l invite, sa-l pupe (ce oroare sa pupi un pupincurist!), sa-i toarne in pahar si sa se uite ca prostii (sau chiar sunt) in gura lui. Realitatii i-au fost croite m multe fete si atat de mute sunt cele false acum, incat multi nu m stiu care e cea adevarata.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #85 : Iulie 12, 2014, 15:43:57 »

Ok. Obs ca sunt numai aprobari, fara respingeri, deci trebuie sa raspund cererii revilor. Dragi prieteni (m mult, sau m putin), cunoscuti au ba, attention please!  Dam drumul inregistrariiiii!  Sa marcam importanta festinului video de astazi cu un preambul f meritat: Attention Please - Music Video, http://www.youtube.com/watch?v=Jjra2iQXy3M!

Attention please!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #86 : Iulie 12, 2014, 16:42:33 »

Adunare Generala
la aso 21 din BMV!

Sunt prezenti membrii aso, gazda (nu intrebati), simpatizanti, invitati, m putin Cost-in, care a transmis ca e retinut si Ma-lesi, care s-a scz ca trebie sa-l duca, cu masina aso 21 din Bucale, pe Banut-oiu la spital, sa-i extraga glontul cu care a fost ranit in imaginatie la Rev. Nu insistati, nu vreti sa stiti m multe.
Punctul unu pe ordinea de zi a Adunaturii Generale a micro aso 21 din BMV este unul care a dat frisoane initial: ce atitudine sa adopte, cum sa se comporte membrii aso in societate, in special cand sunt in BMV, sa nu starneasca reactii ostile in randul pospulatiei, care, de la ultimele alegeri, e clar ca s-a lamurit cine sunt vinovatii de taieri de pensii si salarii, sporuri si indemnizatii si a inceput sa se manifeste ostil nu numai fata de vinovatii directi, cum ar fi piratul, sau lacheul sau local, Prostolachi de la aso 15 noiembrie, dar si impotriva celor care ia-u sustinut si inca ii sustin, pt ca nu s-au dezis de ei.
Solutia a fost data de unul dintre invitati, simpatizat de intreaga aso dupa ce Semi Demi, primul, singurul si definitivul pres al aso 21 BMV (pe pariu?) si-a luat licenta de psiho si a intrat in randul savantilor de renume mondial ai domeniului. Salvarea deci, aproape nesperata, a venit de la vedeta grupului de filopsiho (completati cu ce terminatie doriti, eu sugerez "pati") Pera Novacovici. Dar, ca preambul, sa vedem ce a putut determina angoasa (sora cu psihoza) grupului de bravi revi ai BMV-ului, singurii adevaratii, idiscutabilii si definitivii. Va ofer urmatorul exe, care e de natura sa ridice parul in cap si presului Frantei, sau, pt ca acesta n-are, al SUA. Iata in ce se poate transforma o simpla intamplare citadina in atmosfera tensionata a Ro jefuite si batjocorite de politruci:

BADEA-INTALNIRE CU BASESCU LA SEMAFOR !
http://www.youtube.com/watch?v=FTteVOom2K0.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #87 : Iulie 12, 2014, 16:53:00 »

Adunare Generala
la aso 21 din BMV!

Atmosfera, oamenii, activitatile si cum a fost combatuta frica de ro jefuiti:

Don t worry
alfa version

https://www.youtube.com/watch?v=6LebuwfLHUM&list=UUZy6WAqAte4ePpGBHUKloMQ&index=8
Memorat
« Răspunde #88 : Iulie 12, 2014, 17:02:19 »

ESTI CA SI MIRCEA BADEA UN SCLAVOI DE CEA MAI PROASTA CALITATE! UNDE AI INVATAT CULTUL PUPATULUI IN CUR ?! SAU E GENETIC , GUNOAIE DE OAMENI!?

https://www.youtube.com/watch?v=pZaziaBEnCk
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #89 : Iulie 12, 2014, 17:21:39 »

Taci si canta!

Sclav esti tu, basistule, cu toata haita voastra piratereasca din BMV. Eu sunt un om liber si un rev jefuit de tine si ai tai, de armata de distrugatori ai Ro a piratului-guvernator. Voi sunteti cu totii niste falsi, niste impostori, pana si idolul vostru chiomb, chel, dar curvar e un impostor. Ati reusit sa faceti din prima intstitutie reprezentativa a Ro un focar al imposturii clasei politice si un centru de difuzare la scara nationala (chiar si int) a imposturii. Nu-l da pe Banciu (Radu Banciu se face muci in fata lui Mircea Badea) ca ex, pt ca te faci si m mult de ras. Seamana cu tine, e la fel de grosolan, de bou si de vandut!  Dar, Don t worry, Demeter se intoarce!
Memorat
Pagini: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30
Schimbă forumul: