Main Content:

Pagini: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30

cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?

• bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?
« Răspunde #105 : August 17, 2014, 14:18:37 »

Ca sa nu-i dau satisf in continuare lui Boacana, care m-a atras intr-o discutie de-a lui, purulenta, tocmai pe topical dedicate celor sfinte, "Va rataciti nestiind Scripturile, nici puterea lui Dumnezeu" (puteti sa verif la http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=215.1350), translez aici paruiala cu impostorii din BMV, pt ca e locul cel m indicat, locul unde se va afla pana la urma tot adevarul despre Semi, Boacana, TI, MP etc.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #106 : August 17, 2014, 15:15:27 »

Pag 91, http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=215.1350

IARTA-MA DOAMNE CA EU NU AM MAI MULTE NIKNAME-URI SA POT POZA CU O CONDUITA BUNA IAR CIND TREBUIE SA FIU JOSNIC SA AM ALTE INDENTITATI! EU SUNT ASA CUM SUNT SI INDIFERENT DE ZILE, DE SARBATOARE, SPUN CE GINDESC, CHIAR DACA DE MULTE ORI MAI SI GRESESC! DAR NU MA ASCUND PT CA STIU CA TU ESTI BUN SI IUBITOR DE OAMENI !!!!

Las impresia ca as avea nevoie de asa ceva ca sa-ti sanctionez mizeriile? Mai viziteaza inca o data topicul dedicate lui Liviu Babes, ca sa-ti dai seama ca prefacatoria acesta iti este inutila. Mai bine te-ai ruga sa te ierte Dumnezeu ca ai complotat impotriva revolutionarilor. E milostiv, nu-ti rata sansa.

TU CHIAR NU AI NICI UN DUMNEZEU?! SE PARE CA NU ! MARE PACAT, CIT DESPRE IERTARE MA ROG SI PT TINE !

http://www.infobrasov.net/content/reportaj_60123_A-10-a-zi-de-greva-foamei-pentru-Sorin-Boaca.html

Baieti, canon. Mi-ati stricat dimineata de duminica. Asculta fiecare de trei ori asta:

https://www.facebook.com/photo.php?v=807413242623374&set=vb.100000641167060&type=2&theater

si pe urma mai stam de vorba. Pe alt topic.

In privinta religiei, avem cu totii noroc, vorba unui parinte batran, ca Dumnezeu are cu adevarat treaba, nu baga in seama prostiile noastre marunte...

CANON SA FIE !
INTR-ADEVAR DUMNEZEU NU BAGA IN SEAMA PROSTIILE MARUNTE, DAR BAGA IN SEAMA CIND ATACI SI LOVESTI NEVINOVATI, SAU VINOVATI INCHIPUITI DE UNII.
PARCA AI FI ECHIPA NR 2, INTERVENTIE SUPTILA, SARITI CU TOTI! POATE MI SE PARE MIE ! SA NE FEREASCA DUMNEZEU DE NOROCUL DIAVOLESC , CA NOROCUL VINE DE LA DIAVOL SORINA!
CANON SA FIE !

Pana n-au pus multe icoane pe topic, dna Dascalu si dl Iosif, Boacana, asa de extrema dr cum sustine ca ar fi, nu mai postase decat ce v-am aratat m sus, cred ca si trimiterea aceea la Arhanghelul Mihail tot o manipulare a fost, ca sa ne faca pe noi sa credem ca ar fi un fel de legionar, sau de simpantizant al Legiunii Arhanghelului Mihail. Ceea ce nu e, el aratand m mult ca un adept al Heavi Metal, sau chiar al satanistilor.

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #107 : August 17, 2014, 15:25:33 »

Boacana se da mare comisar sovietic pe forum, eticheteaza, santioneaza, condamna si tot el exe pe toata lumea care iese din tiparul sau "anticomunist", confectionat insa de absolventa cu 10 de Fane Gheorghiu, sefa grupului lor de asi-salt. Cu toate ifosele pe care si le aroga cu f mult tupeu, Boacana e ceea ce a fost si-l stiu toti revii din BMV, un parlit gretos, cu toba mare batand perpetuu in teasta-i goala, un satanist refulat in metale grele.

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #108 : August 17, 2014, 15:45:25 »

IPS Teofan la Mănăstirea Brâncoveni - 16 August 2011 - www.youtube.com/watch?v=xzfMRV56gwE. O predica memorabila a IPS Teofan la praznuirea Sfinţilor Brâncoveni ce a avut loc la ctitoria acestora din judeţul Olt - Mănăstirea Brâncoveni - pe data de 16 August 2011. Pentru a asculta şi predica IPS Irineu, vizitaţi http://www.ortodoxmedia.com.

Pt mine, dar cred ca si pt voi, e f clar ca nu putea suporta imaginile icoanelor minunate inchinate si inspirate de Sf Martiri Brancoveni. S-a opintit diavolul in el si a expectorat mizeriile pe care le-a postat la topicul cu pricina. Acesta e Boacana, un fel de alt INVINCIBIL, unul din BMB, nu din Hremanstadt.

Memorat
« Răspunde #109 : August 17, 2014, 18:36:41 »

BAMBILICI, CE O SA TE FACI TU DACA O SA JOCI INTR-UN FILM ASEMANATOR, CAM IN CIT TIMP TE PISI PE TINE ?!

https://www.youtube.com/watch?v=139ahI0v0Iw
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #110 : August 17, 2014, 21:15:46 »

Am vazut destui facand pipi pe ei. Si la Rev si in accidente. Daca ma voi numara prinre ei intr-o imprejurare oarecare, sau din cauza varstei (vine vremea), va fi o rusine f mare, dar din cause naturale si nicicum atat de mare ca aceea de a fi basist, tradator al revilor si satanist pe deasupra, basca sarlatan mincinos, pt ca pretinzi a fi de dr, tu fiind insa un extremist vulgar de duzina. Capisce?
O dedicatie si pt tine, acelasi One shot, https://www.youtube.com/watch?v=1zRzl1d5vNU!

PS legal: Am retinut amenintarea.
Memorat
« Răspunde #111 : August 18, 2014, 08:30:17 »

ESTI DE-A DREPTUL RIDICOL, NU TE MAI SMIORCA, SMIORCA! TE DAI SINGUR IN STAMBA, NU TE MAI VAICARII CA AIA DE LA ANTENA3 CARE SUNT TOATA ZIUA IN GURA CU BASESCU, UITIND SA VADA BIRNA DIN OCHIUL LOR , DAN VOICULESCU ! ESTI DE-O PERVERSITATE SECURISTA RAR INTILNITA, A UNUI SISTEM EXPIRAT CARE SE ASCUNDE SUB UMBRELA "NU NOI, EI "! EI FIIND CEI MAI IUBITI DINTRE PAMINTENI ! DE ACEEA TOT CE-I BUN TREBUIE SA DISPARA, CONFORM TEORIEI ANILOR 50, TEORIE PE CARE O PROPAVADUIESTI! NU MAI TINE ! MARS LA COSUL DE GUNOI AL ISTORIEI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #112 : August 19, 2014, 18:00:46 »

PAI ATI FACUT TOATE ASTEA CU UE SI SUA LINGA VOI, DACA NU ERAU EI PINA ACUM PRAFUL SI PULBEREA SE ALEGEA ! PE BASESCU L-ATI INECA INTR-UN PAHAR, CUM ZICEA UN CONFRATE DE-AL VOSTRU, PT CA V-A STRICAT JUCARIA CU FURATUL SI CU OCHII SPRE MOSCOVA, ADEVARATII VOSTRI STAPINI !

Iata cum rastoarna Adevrul un basist imputit!   Nespalatu` a reusit sa rastoarne Adevarul cu cracii-n sus si spera la un viol in grup!  Bravul "om de dr" o da cu UE si SUA, nestiind ca dr ro nu se inchina la zei straini. Atat e de dr incat nu mai au legionarii loc de el... Sarman prost, in rol de cretin la maturitae!  Tu vezi realitatea prin ochii pedelizdului din imagine, cas!  Idem cu piratul chiomb, curvar, tiganit, betiv, hotoman, cu fratele arestat pt trafic de influenta in justitie, cu o fiica sifon pt banii de mita de la rusi (de la RUSI, ba, curva masculina!, nu de la altii) si cu a doua proasta botoxata a fitoaselor acestor timpuri triste.

Priveste-ti schimonoseala de fata in oglinda si du-te si te-mbata mizerie ambulanta, tradator al revilor (daca nu cumva esti chiar impostor, pt ca prea defilezi cu TI peste tot), mincinos ordinar, pupinbasist gretos!  Nici cu voma nu te-as atinge, atata sila-mi provoci!

CU TRECEREA ANILOR AI DEVENIT SECURISTUL DAMBLAGIT! IN 89 S-A MURIT CA SA PUTEM AVEA PARERI, IDEI SI SPERANTA CA PUTEM SCAPA DE JAVRE CA TINE, DIN NEFERICIRE MAI AVEM DE ASTEPTAT. MAI ATACAT TOT TIMPUL PRAMATIE, EXACT CA IN ANII 50, AI POSTAT DESPRE MINE  NUMAI MIZERII SI NEADEVARURI. CUM AM PARERI  MAI ALTFEL MA FACI IMPOSTOR, TU CARE ESTI UN NIKNAME DE UNDE SI TUPEUL DE SECURIST JEGOS. LATRI CA O CATEA CARE MUSCA  NUMAI IN CURTE CIND E PE LANT, TE IEI DE TOATA LUMEA, PUI DIAGNOSTICE SI DAI VERDICTE CONFORM INTERESULUI TAU. ASTA ESTI TU SI NU TE MAI FACI BINE NICI LA AUTOPSIE. CIT DESPRE GASTILE DIN POLITICA TU FACI PARTE DIN UNA, CEA CU MARTEA NEAGRA, CEA CU ADMISTIILE . SI APOI DRAGUL MEU SECURIST NOTORIU, O CONSTATARE NU INSEAMNA SA TE INCHINI NIMANUI. CEL CARE SE INCHINA FATIS ESTI TU, PT CA AI FOST SI ESTI O MIZERIE UMANA !

Mut la acest topic marscariile pe care le-a facut Boacana in topical "Noi cu cine votam", de la http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=268.4755. E bine sa fie adunat tot materialul marlanului la un loc, ca sa fie usor de folo la final... in scopuri umanitare (desigur).
Memorat
« Răspunde #113 : August 19, 2014, 18:53:03 »

ASTIA SUNT AI TAI!!!!!!!!!!

CEA MAI MARE BLASFEMIE FACUTA DE POSTUL TV ANTENA 3 IN FRUNTE CU CEL CARE O PASTORESTE DIN UMBRA SECURISTUL TURNATOR DE FAMILIE DAN VOICULESCU, CONSTA IN MANIPULAREA DE A PUNE ADEVARATELE VALORI DE-A LUNGUL ISTORIEI ROMANIEI LINGA CEI CARE DUPA 22 DEC 1989 AU CONTIINUAT MENTAL BOLSEVIZAREA ROMANIEI , DUPA CARE AU DEVALIZAT STATUL ROMAN PRIN INFIINTAREA DE GRUPURI MAFIOTE PRADIND LA TOT PASUL ACEASTA TARA ! IN ULTIMII ZECE ANI LUCRURILE S-AU MAI SCHIMBAT DE CIND HULITUL PRESEDINTE TRAIAN BASESCU A FOST LA PUTERE SI A DESCHIS CUTIA PANDOREI, TRADIND UN SISTEM CRIMINAL DIN CARE PROVINE PT BINELE TARII. IN CE CONSTA MANIPULAREA ANTENEI 3 CARE CU AJUTORUL CELOR CARE AU TRADAT IN 44 , SI COPII LOR CARE STATEAU DUPA PERDELE IN SINGEROSUL DECEMBRIE 1989, EI SUNT MAREA MASA DE MANEVRA NUMITA POPULATIE, PT CA POPORUL ROMAN E CU TOTUL ALTCEVA! ACEAST POST TV IN FRUNTE CU MIHAI GIDEA AND COMPANY, PREZINTA SISTEMATIC TRAGEDIA POPORULUI ROMAN DIN ANII 50, SITUATIA DRAMATICA A DETINUTILOR POLITC, UN LUCRU BUN O SA SPUNETI SI EU SPUN LA FEL, DACA IMEDIAT DUPA PREZENTARE N-AR PUNE IN VALOARE CRIMINALII SI HOTII ACESTEI TARI PT A DUCE IN EROARE OPINIA PUBLICA SI A CREA CONFUZII, MESAJUL LOR FIIND ADRESAT CATRE TINERI CUM CA JUSTITIA AR FI UNA SI ACEIASI CU CEA DIN ANII 50. CITA BLASFEMIE !!! PRINTRE ACESTE BESTII ALE MANIPULARII SE MAI AFLA SI ANUMITE PERSONAJE CONTROVERSATE SAU VINDUTE DE-A LUNGUL TIMPULUI, ASA ZISI DIZIDENTI FACUTI LA APELUL DE SEARA, CARE CONTRIBUIE IMPREUNA CU POSTUL TV ANTENA 3 LA MANIPULAREA TINERETULUI ROMAN ! CITA BLASFEMIE !
SI AICI MA REFER LA LUCIA HOSU LONGIN CARE IL PUNE PE DETINUTUL DE DREPT COMUN ,HOTUL ADRIAN NASTASE, VEZI DOAMNE DETINUT POLITIC LINGA MARELE OM DE STAT IULIU MANIU, OMORIT DE COMUNISTI LA SIGHET, UNUL DIN FAURITORII ROMANIEI MARI. ALT LIDER DE OPINIE CARE POZEAZA IN DIZIDENT LA ANTENA 3, DAR CARACTERUL IL DESCONSPIRA E MARIUS OPREA, CEL CARE DE CURIND I-A LUAT APARAREA IN INSTANTA SECURISTULUI TORTIONAR DE LA BRASOV, NICOLAE PARASCHIV CARE SE AFLA IN PROCES CU CNSAS PT ACTIVITATILE SALE DE POLITIE POLITICA! MARELE ARTIST TUDOR GHEORGHE, GIREAZA ANTENA 3, UITIND CA TATAL SAU ILIE GHEORGHE A FOST UN LUPTATOR ANTICOMUNIST CONVINS! CITA TRADARE! VICTOR CIORBEA, APROPIAT AL MARELUI OM POLITIC CORNELIU COPOSU, FOST DETINUT POLITIC CARE A SUFERIT MAI BINE DE 17 ANI IN TEMNITELE COMUNISTE, ACEST CIORBEA L-A TRADAT FARA SA CLIPEASCA MINCIND DIN PALMA PSD-ULUI LUI ION ILIESCU FUNCTIA DE AVOCAT AL POPORULUI, SI EL OM DE CASA AL ANTENEI 3 ! CE SA MAI VORBIM DE PLEVUSCA DIZIDENTA STELIAN TANASE, ACTUALMENTE DIRECTOR AL TVR CARE S-A VINDUT PT UN PUMN DE GALBENI PUTERII NEOCOMUNISTE DIN TOTDEAUNA ! A MAI RAMAS MAREA MASA A ELITEI CEAUSISTE COMUNISTE, APROPIATI SI EI DE ANTENA 3, NOSTALGICI SISTEMULUI TRECUT, INFORMATORI DE JOASA SPETA, PT EI REVOLUTIA FIIND UN ACCIDENT IAR ACUM ISI PLING DE MILA UNUL LA ALTUL LA POSTUL DIVERSIONIST APROPIAT LOR SI ISI ADUC AMINTE CIT DE MARI AU FOST EI INTR-O SOCIETATE FARA CONCURENTA , FARA LIBERTATE!!!!!!!!!!
Memorat
« Răspunde #114 : August 19, 2014, 19:37:36 »

GROPARII ROMANIEI, I-A UITATI-L PE ADAM SENATORUL, FOST PROCUROR COMUNIST CUM LE ZICE LA RELOLUTIONARI, EL E UNUL DIN CEI CU MARTEA NEAGRA!!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wuH3r9TzmS8
Memorat
« Răspunde #115 : August 19, 2014, 20:05:11 »

GROPARII ROMANIEI, I-A UITATI-L PE ADAM SENATORUL, FOST PROCUROR COMUNIST CUM LE ZICE LA RELOLUTIONARI, EL E UNUL DIN CEI CU MARTEA NEAGRA!!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wuH3r9TzmS8

ASTIA SUNT TOT AI TAI!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=70xhlbktyT4
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #116 : August 19, 2014, 20:49:16 »

Asta s-a dilit rau... Bai hoit, aia-s ai tai, din BMV!   Te-ai ticnit, sau asa ai fost tot timpul? Hai, EXIT, pt ca pute prea tara a prost. Iesi si te emasculaza, macar sa nu te m imultesti. No problem daca ramai fara fudulii (ca de fudulie oricum nu sunt sanse sa te m vindeci), caci tot esti cam fatalau. Iti amintesti cum ti-a batut tiganul presul si ideoloaga si tu ai stat pitit, fara sa schitezi un gest de aparare, desi politia era a voastra, portocalie, jandarmii erau ai piratului, pedelizda, chiar si srviciile erau in directa lui subordine. Dar degeaba, ai facut ceva moale la fundalau si ai preferat, pe cat esti de ditai grasanu, sa te faci mic, mic, aproape cat procesorul tau defect de mic.
Memorat
« Răspunde #117 : August 19, 2014, 21:06:54 »

TARE TE-AI APRINS!!!!!
TI-AM DAT UN PIC DE FOC SI DUPA CUM SE VEDE AI SI LUAT, DECI IN CONCLUZIE SUNT AI TAI NENICULE SI AI UN FOC LA INIMA!!!!!!!!!
Memorat
« Răspunde #118 : August 19, 2014, 21:27:54 »

BAMBILICI, PRIGONITORUL DE PE PORTALUL REVOLUTIEI! NU-I O GLUMA , E REAL  SI E PRINTRE NOI !!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=OQFTdx7kyk0
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #119 : August 19, 2014, 22:11:29 »

Minti ca o gazeta sovietica! Pesedistii mincinosi sunt din BMV? Sunt, evident. Deci sunt ai BMV-istilor. Sa va fie de bine, adic sa va stea in gat! Despre umilirea voastra de la comemo din dec 2011 nimic, nimic? Privesti in jos si taci? Ti-ai dat sema pana si tu cat de penibili ati fost? Ce a fost, a fost, ramaneti cu rusinea de nesters si gata. Important e ce se intampla acum. Pt ca tot ati oferit sediul aso voaste PMP-ului, nu organiz Udrea in campania electo o gala de box intre tine si tiganul acela? Ar fi fb sa existe ceva concret la prezidentiale, pt ca de vb s-au saturat toti ro. Eu n-am sa pariez pe tine pt ca esti cam las si cam tantalau, dar sigur vor paria majoritatea brasovenilor, pt ca e un oras cam pedelizdat, in frunte cu moldoveanul catolic si primar portocaliu, zis Scripca basista. Dar gala ar merita. Poate va aresteaza pe toti la final, asa cum o cam pandeste pe tiganca dupa ce s-a aflat ce a facut cu gala Bute.

Memorat
Pagini: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30
Schimbă forumul: