Main Content:

Pagini: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30

cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?

• Viasat
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?
« Răspunde #255 : Octombrie 20, 2014, 14:44:30 »

Am citit multe dinte cele ce au fost scrise pe forum, dar impresia mea este că dumneavoastră şi prietenii din asociaţia dumneavoastră faceţi parte dintr-un asemenea grup infracţional. Au fost oferite şi dovezi. Am impresia că aplicaţi zicala "hoţii strigă hoţii!"
Memorat
« Răspunde #256 : Octombrie 20, 2014, 17:59:04 »

BAMBILICI, ESTI ACUZAT DE PARTICIPARE LA UN GRUP INFRACTIONAL CU IDENTITATI ASCUNSE  CREAT SPECIAL PT DISCREDITAREA REVOLUTIONARILOR ADEVARATI ! SUB PREMIZA BUNELOR INTENTII PE PORTALUL REVOLUTIEI ATI ORGANIZAT SI DENIGRAT PRIN ACTIUNI POLITICE ANTINATIONALE, ANTIDEMOCRATICE COORDONATE POLITIC DE RAMASITELE VECHIULUI SISTEM SECURISTO COMUNIST !

Q.E.D.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #257 : Octombrie 20, 2014, 19:21:36 »

Prostane, TI, care e demo? Ca-i incuvintezi tu delirul Boacanei BMV-iste? Mai, cum au fost selectati de catre Ma-lesi membrii acelei Micro Aso? Dupa cat de prostani erau? Mda, nu e exclus... Avand in vedere ca trebuia sa va manipuleze total, sa va cipeze si sa va folo pe temen lung, e f posibil ca acesta sa fi fost criteriul principal de selectie, putinatatea mintii.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #258 : Octombrie 20, 2014, 20:15:42 »

"ARICOLE DE PRESA", http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=304.10650.
Semi Demi, Boacana, TI, Buruiana, adica toata MABMV se numara pritnre cei care l-au ajutat la acoperirea actiunii. As vrea sa raspunda in solidar cu infractorii directi si sustinatorii lor. Dintr-odata aerul ar fi mai respirabil in societatea ro si am risca sa ne intalnim cu mult m putini slugoi odiosi ai piratului pe strada.

@ Judy , nu te mai da struguri fermentati si " apa de foc " ca uite ce scrii pe portal la betie !?  Grin Grin Grin

TI, astept 30 min sa-ti ceri scz pt obraznicia tastata, dupa care, daca nu exe intocmai si la timp (ba, ai facut armata?), voi posta, dar la alt topic, cel facut special pt "personalitatile" din Micro Aso BMV, o info proaspata, prospatuta despre o alta dezinfo de-a voastra, prin care ati incercat sa induceti revii in eroare la nivel national. Tu alegi. Hai, presteaza, ca mi se facu de ordine date cu comanda la bocanc. Exe!

Mercenarul piratului si a curvei lui a primit de m mult ori cate 30 min pasuire, dar degaba, lipsa de obraz il caracterizeaza continuu, deci nu si-a cerut scz. Acum ma simt obligat sa respect ceea ce am promis, pt ca ceea ce promit fac. Intre timp am confirmarea neasteptata a info initiale din inca doua surse, una fiind tocmai din Arad (Remuse, stiu m multe decat tine, tocmai de la tine de acasa, nu de la mare, sau de peste hotare).
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #259 : Octombrie 20, 2014, 20:29:00 »

Discuita a inceput la http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?action=post;quote=172021;topic=525.210;num_replies=258;sesc=198d336063b7d44864646a8eff276ac6.
ASTAZI 15 OCTOMBRIE 2014, PRESEDINTELE AS. REVOLUTIA 21 DECEMBRIE 1989 BRASOV,DEMI IOAN A FOST INVITAT LA SSPR DE SECRETARUL DE STAT ADRIAN SANDA PRIVIND DISCUTII PE PROBLEMELE REVOLUTIONARILOR, LA DISCUTII AU MAI PARTICIPAT D-NUL OCTAV BJOZA SI D-NUL GELU VOICAN VOICULESCU.

Am de pus doua intrebari in legatura cu acest anunt. Ce au discutat si ce implicare a avut domnul Octav Bjoza, care a declarant deja de mai multe ori ca dansul se va ocupa strict de problemele fostilor detinuti politic?

Mi sa atras atentia ca am  gresit cuvantul "declarat". Multumesc pentru atentionare. Dar mai intreb ceva cu aceasta ocazie, pentru ca tot am aflat ca la fostul S.S.P.R. se depun dosare pentru concursul de ocupare a unor posturi in noua institutie. Domnul Demi a fost sa-si depuna dosarul si a dorit si putina reclama personala cu aceasta ocazie? Din aceasta intrebare mai decurge una: ce post doreste sa ocupe?

Si eu sunt curios ce vor declara in urma intalnirii licentiatului pensionar Semi Demi cu SSS.

Trebuia sa astepti m intai declaratiile MSBMV, dar acu`, daca tot te-ai aruncat si pana vor comunica oficial rezultatul intalnirii "la nivel inalt" de la Bucale, te rog sa dezvolti ceea ce ai afirmat. Faptul ca Semi Demi s-a nascut la Timisoara nu inseamna ca s-a tras cu SSS de sireturi. Vino cu ceva m concret. De ex, eu am aflat ca Boacana nu l-a atacat pe Sugaciu niciodata pt ca se inrudea (prin alianta) cu el. Deci, pe timpul mandatului pesedistului Sugaciu, Micro Aso PMP-ista din BMV a avut pila la varful seseperelei, dar si al ceperedelei, de unde venise Sugaciu la SSPR.

A trecut toata ziua fara ca Micro Aso BMV sa sustina o conf de presa in care sa anunte marile realizarili ale deplasarii Semi Demi eroului ei pres la Bucale, la invitatia SS Sanda. Oare de ce nu a facut ceea ce era firesc sa faca? Sau Semi Demi a dat chix (ca de obicei), sau a intrat intr-un program de protejare a martorilor. Voi ce credeti?

Nu ati raspuns intrebarii mele cu doua raspunsuri simple, desi nu ar fi fost greu sa ghiciti stiind cat il duce pe Semi Demii procesorul si de ce oameni e inconjurat, Boacana fiind exemplul cel m elocvent. Am sa va dau raspunsul simplu si evidnt: Semi Demi n-a intrat intr-un program de protejare a orice, pt ca el e un nimeni, sau un nimic, dar (chiar si asa fiind) a reusit sa dea chix. Nu numai privind obiectivele deplasarii, dar si a modalitatii in care a fost conceputa, precum si in privinta exploatarii ulterioare a "evenimentului"!
Memorat
« Răspunde #260 : Octombrie 20, 2014, 21:27:51 »

Nici nu ma asteptam la altceva de la o bruta satanista! Ai reusit sa m aduci o dovada ca tot ce am afirmat despre tine in acest sens este adevarat. Felicitari, Boacana!

TREBUIE SA RECUNOSC, ESTI CEL MAI MARE ESCROC SECURIST DE PE PORTALUL REVOLUTIEI, FELICITARI BAMBILICI !
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #261 : Octombrie 20, 2014, 21:34:44 »

MS! Dar nu se face sa ma acuzi de ceea ce nu e cazul. Revin la subiectul actual. Tastata Boacana:
"
ASTAZI 15 OCTOMBRIE 2014, PRESEDINTELE AS. REVOLUTIA 21 DECEMBRIE 1989 BRASOV,DEMI IOAN A FOST INVITAT LA SSPR DE SECRETARUL DE STAT ADRIAN SANDA PRIVIND DISCUTII PE PROBLEMELE REVOLUTIONARILOR, LA DISCUTII AU MAI PARTICIPAT D-NUL OCTAV BJOZA SI D-NUL GELU VOICAN VOICULESCU."
Mare sarlatanie propagandistica. De unde ati invatat asemenea manevre propagandistic-dezinfo? de la sefa voastra de grupa comunista? Nu stiam eu cum de-l rabda pe Boacana inima sa nu organizeze o conf de presa, in care sa anunte (cu surle si trambite, asa cum ii sta bine prostului) rezultatili de la intalnirea cu SSS!?
Memorat
« Răspunde #262 : Octombrie 20, 2014, 21:52:51 »

ASTAZI 15 OCTOMBRIE 2014, PRESEDINTELE AS. REVOLUTIA 21 DECEMBRIE 1989 BRASOV,DEMI IOAN A FOST INVITAT LA SSPR DE SECRETARUL DE STAT ADRIAN SANDA PRIVIND DISCUTII PE PROBLEMELE REVOLUTIONARILOR, LA DISCUTII AU MAI PARTICIPAT D-NUL OCTAV BJOZA SI D-NUL GELU VOICAN VOICULESCU.
HA!HA! EU STIAM DE O SAPTAMANA, CA DEMI ESTE INVITAT DE SANDA LA BUCURESTI,  INTRE CE DOI E O PRIETENIE DE FOARTE MULTI ANI! DEMI E NASCUT IN TIMISOARA; SI A SI COPILARIT IN TIMISOARA, IAR CU D-NUL OCTAV BJOZA SE CUNOSC, DE PE LA INCEPUTUL REVOLUTIEI, SI E DE INTELES SI INTALNIREA LOR NU? ACUM RAMANE DE VAZUT CE SE VA INTAMPLA IN PERIOADA URMATOARE!!   

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #263 : Octombrie 20, 2014, 21:56:18 »

Prima info a picat de la Diplomatul007: Semi Demi n-a fost invitat de SSS la Bucale, ci a dat din coate (prin intermediul Sub SS Bjoza, care a prestat la greu pt asta), sa fie primit intr-o audienta. Probabil ca audienta n-a avut rezultatele scontate, drept pt care Semi Demi s-a intors cu coada intre picioare si l-a pus pe Boacana sa inghita acea partea din LCD-ul pc-ului pe care tastase triumfator stirea cu "invitatia".
A doua info, care o confirma pe prima, a picat taman de la Arad si mentioneaza ca intermediar pe numitul Bjoza, care s-a tinut de capul lui Sanda pana a acceptat sa-l primeasca pe Semi Demi la o discutie, la sediul din Casa Scanteii.
A treia info, una si m apetisanta decat cele anterioare, este ca SSS a afirmat la Sibiu ca Semi Demi a vrut sa faca ce stie el m bine, sa sopteasca, pt ca s-a dus la el cu niste turnatorii mizerabile si ca numai din respect pt parul alb al lui Bjoza nu l-a dat afara.
Memorat
« Răspunde #264 : Octombrie 20, 2014, 22:19:18 »

BA! N-AI CU CE! PAI DACA ERA CEVA DE ASCUNS NU SE DADEA COMUNICATUL ! INSINUARILE TALE ARATA CA ESTI UN PIC INVIDIOS !
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #265 : Octombrie 20, 2014, 23:05:24 »

Am m verif o data, dar rezultatul e acelasi. Ba si m si! Invidios nu sunt pt ca n-am dat in mintea lui Semi Demi si nici de boacane nu ma ocup. Mi s-a propus de m multe ori sa fiu pres dar tot liber ma vedeti. Spune-i lui Semi Demi ca n-are decat sa se ingroape cu titulatura lui de pres, ca pe mine nu ma intere.
Revin si precisez ca fiecare punct cuprinde doar adevarul. Pe 007 n-am de ce sa-l suspectez, pt ca intotdeauna mi-a spus adevarul. Celelalte info vin de la presi de la apus care au participat la intalnirea lui SSS de la Sibiu (cica au fost doi aradeni si unul din Alba Iulia). SSS a spus in fata tuturor ca Semi Demi "a venit la Bucuresti cu niste mizerii, niste turnatorii ordinare... nu l-as fi primit daca nu se tinea domnul Bjoza de mine". Nu stiu daca faza e prinsa pe inregistrari, pt ca azi am lucrat m mult in gradina si nu am avut timp sa vad toate inregistrarile, dar o sa vad maine tot. Chiar asa. Daca exista declaratia aceasta a seseului, va rog sa precizati calupul si minutul. Si daca tot am ajuns in acest punct al (era sa spun "evolutiei", dar mi-am dat seama la timp ca e vb de "involutie") discutiei, va rog sa va ganditi serios la infiltrarea lui Semi Demi de catre dl Bjoza in cabinetul dlui Min SS. Vreau sa vad ce concluzii sunteti capabili sa trageti.
Memorat
« Răspunde #266 : Octombrie 21, 2014, 02:38:29 »

Am m verif o data, dar rezultatul e acelasi. Ba si m si! Invidios nu sunt pt ca n-am dat in mintea lui Semi Demi si nici de boacane nu ma ocup. Mi s-a propus de m multe ori sa fiu pres dar tot liber ma vedeti. Spune-i lui Semi Demi ca n-are decat sa se ingroape cu titulatura lui de pres, ca pe mine nu ma intere.
Revin si precisez ca fiecare punct cuprinde doar adevarul. Pe 007 n-am de ce sa-l suspectez, pt ca intotdeauna mi-a spus adevarul. Celelalte info vin de la presi de la apus care au participat la intalnirea lui SSS de la Sibiu (cica au fost doi aradeni si unul din Alba Iulia). SSS a spus in fata tuturor ca Semi Demi "a venit la Bucuresti cu niste mizerii, niste turnatorii ordinare... nu l-as fi primit daca nu se tinea domnul Bjoza de mine". Nu stiu daca faza e prinsa pe inregistrari, pt ca azi am lucrat m mult in gradina si nu am avut timp sa vad toate inregistrarile, dar o sa vad maine tot. Chiar asa. Daca exista declaratia aceasta a seseului, va rog sa precizati calupul si minutul. Si daca tot am ajuns in acest punct al (era sa spun "evolutiei", dar mi-am dat seama la timp ca e vb de "involutie") discutiei, va rog sa va ganditi serios la infiltrarea lui Semi Demi de catre dl Bjoza in cabinetul dlui Min SS. Vreau sa vad ce concluzii sunteti capabili sa trageti.

Concluzie : Orice incercare a revolutionarilor de a depune documente pentru dovedirea si eliminarea impostorilor este considerata " soapta" , tradare , turnatorie etc. , adica lasa-ti-l naibii de geanta diplomat 0,07 si mergeti direct la DNA !!! Grin Grin Grin
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #267 : Octombrie 21, 2014, 11:09:31 »

Tentativa de Impostor, Sanda a afirmat despre scopul vizitei lui Semi Demi ca "a venit la Bucuresti cu niste mizerii, niste turnatorii ordinare... nu l-as fi primit daca nu se tinea domnul Bjoza de mine". Cred ca nu e multumit (ca toti cei din micro aso voastra) cu taierea indemnizatiilor si vrea sa le faca mult rau revilor in continuare. SSS avea toate motivele sa-l felicite si sa arate ca are sprijinul revilor adevarati din BMV, daca se prezenta cu ceva de felul celor sugerate de tine, nu sa spuna ce a spus, in mod public, cu telefoane si camera care-l inregistrau in sala. Ati avut unul care proceda la fel in anturajul vostru din BMV, dovedit in final ca info al secu si care a ajuns la parnaie, unde e si acum. El a dus la SSPR CD-ul cu dovezile contrafacerilor si falsurilor facute in Bv. Si adeverinta aceea a lui Boacana (cu care se stia ca e prieten) a fost in acel "lot" de "varsamant". Impresia mea este ca Semi Demi lucreaza inconstient la arestarea sa. Pacat de el, pt ca, spre deosebire de tine si Boacana, e rev cu acte ok. Poate i-a placut palma primita de la gipsi acela solid, Demeter si m vrea vreo cateva.

Informator al secu in Dec `89, aparand secu la sediul lor din BMV,
prieten al lui Boacana si Semi Demi, care proceda la fel cum a procedat Semi Demi saptamana trecuta:
isi turna la SSPR colegii.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #268 : Octombrie 21, 2014, 12:23:32 »

Revin la art laudativ, facut pt promo imagini (si asa gomflate, la propriu) lui Boacana la nivel de BMV si m departe.

În toate încăperile locuinţei sale şi ale casei sale de oaspeţi, Sorin Boacă a pus un obiect care să-i amintească de tricolor. Sorin Boacă îşi arată sentimentele patriotice nu doar la nivel declarativ. Fie că este vorba de un steag propriu-zis sau doar de o panglică în culorile drapelului naţional, bărbatul şi-a ornat fiecare spaţiu cu câte un obiect care să reprezinte ideea de „România".
Cica nu doar la nivel declarative isi arata patriotismul, dar vb tot de gesture declarative, nu de fapte patriotice adevarate. E o facatura f subtire acest art de presa.

Decoraţiuni tricolore
În dormitoare sau chiar şi pe holuri sunt amplasate steguleţe, fanioane, farfurii pictate, vederi şi stampe vechi, sculpturi, toate conţinând culorile roşu, galben şi albastru. Mai mult, Sorin Boacă şi-a tatuat şi antebraţul stâng în culorile steagului naţional.
Desi art e scris la comanda, in favoarea lui Boacana, ziaristul nu s-a putut abtine sa nu faca un misto subtil de el: a descris chiciul patriotard din casa lui cu lux de amanunte, ba a remarcat si el (si a scris) faptul ca tatuajul cu tricolorul e pe bratul stg al Boacanei de BMV. Daca ar fi obs si fatul ca e rasturnat, ar fi fost perfect!

„Aşa am simţit eu că este cel mai bine, că aşa mă voi simţi eu cel mai bine în propria locuinţă, precum şi cei care ne calcă pragul casei de oaspeţi. Am cumpărat diverse obiecte „tricolore" din târguri şi pieţe din toată România. În general, turiştii care vin la noi sunt încântaţi de felul în care am aranjat spaţiul, mai ales că ei înţeleg altfel decât românii ideea de patriotism. Americanilor, germanilor sau francezilor nu li se pare deplasat să ţii steagul naţional în casă. La noi, în preajma sărbătorilor, din 100 de case sau apartamente, abia dacă la unul vezi un drapel la geamuri. Nici eu nu ştiu exact de ce ei percep altfel sentoimentele naţionale", ne-a spus Sorin Boacă.
Presarul ii da mana libera sa-si faca un autoportret laudativ, in care se prezinta ca patriot, un om realizat inclusive pe plan material (are si casa de oaspeti), un om cu o afacere prospera, pt ca primeste turisti straini etc.

Apreciat de turişti
Bărbatul ne-a declarat că străinii pe care i-a găzduit doresc să-i fotografieze casa. „Din păcate, o parte dintre cunoscuţii noştri români s-au uitat mai ciudat la casa noastră pentru că am arborat steagul naţional în atâtea locuri. Nu înţelegem ideea de patriotism, iar unii dintre noi nu ştiu nici simbolistica drapelului", a precizat Boacă. Ha, ha! Cine vb! Tocmai el, cel care a rasturnat Tricolorul ca sa-l transforme in simbol Satanist, antiro!
El s-a arătat încântat de faptul că, în timpul anumitor competiţii sportive mondiale sau europene, mulţi români îşi montează la geamurile autoturismelor mici steguleţe. „E bine, însă, ar trebui să le purtăm permanent. În România, după ce echipa naţională de fotbal  a fost eliminată din competiţie, toate steguleţele au dispărut", a adăugat Sorin Boacă. E clar, totul e de fatada la Boacana, de fatada si chici.

Omul spune că au fost turişti care au revenit în casa sa de oaspeţi datorită atmosferei create de obiectele pe care le afişează sau ale lucrurilor pe care le prezintă despre România: „Le ofer informaţii despre obiectivele care merită văzute, dar şi despre istoria recentă a ţării. Le povestesc despre perioada Revoluţiei şi despre felul în care a evoluat ţara noastră în ultimii ani", a mai spus Sorin Boacă. Adica prostiile pe care le spune si pe forum... totul unilateral, totul in spre proslavirea persoanei sale. Brrrr!

Întrebări şi răspunsuri:

Cât de apreciată mai este ideea de patriotism?
Din păcate, noţiunea este prea puţin întâlnită în România. Cei ce au condus ţara au adus oamenii în asemenea hal încât mulţi dintre noi nu mai avem demnitate. Conducătorii noştri nici măcar nu pot pronunţa cuvântul „patriotism". Nici gând să mai poată da dovadă de aşa ceva.
Contradictie toatala cu ce spunea m inainte, dar substratul este tot punerea persoanei lui in valoare. Chipurile el ar fi altfel (dar nu e decat spoiala de el).

Cum poate fi dovedit patriotismul?
În nici un caz nu se poate proba prin declaraţii. Ori îl ai în inimă şi acţionezi ca atare ori nu îl ai. Cetăţenilor simpli li s-au atenuat intenţionat sentimentele naţionale, pentru ca politicienii să poată fura în linişte.
L-a pus in situatia de a recunoaste ca patriotismul nu se poate proba prin declaratii, adica exact ce facea el! Si va rog sa obs ca vb de ceilalti numidu-i "cetateni simpli", ceea ce da de ineles ca el se crede superior "gloatei"!

Ce-i place:
„Îmi place muzica rock-n-roll, care mă relaxează foarte mult. Îmi place, în general, fiecare zi care soseşte şi-mi propun să o trăiesc cât mai frumos", ne-a spus Sorin Boacă. Deci una care are prea putin tangent cu patriotismul, dar f mult cu satanismul.

Ce nu-i place:
„Nu-mi place faptul că 95% dintre români, deşi cred că mai aproape de adevăr ar fi procentul de 99%, sunt perverşi şi pupincurişti. Nu-mi plac oamenii care se dau mai mari decât sunt sau care vor să lase impresia că sunt mult mai importanţi decât sunt în realitate", spune omul.
Abia aici se atinge culmea "interviului", dementa! Patriotardul "locale", marele nationalist ii dispretuieste de fapt pe 99 % dintre ro!  Pe cine o fi apreciind el? Pe Malesi, Patrasca, Semi Demi, Buruiana, Tentativa de Impostor, Cost-in, Banut-oiu si inca vreo cativa ca ei? Ce latura de om! Opiniile sunt libere insa si nu sinceritatea lui (de care a profitat sugubat ziaristul) ma deranjeaza, ci faptul ca ii dispretuieste pe ceilalti exact pt trasaturile sale, personale. Iata cat de bine il caracterizeaza ceea ce dispretuieste la altii:
- nu-mi place faptul ca sunt pervers,
- si pupincurist,
- nu-mi place ca ma dau mai mare decat sunt,
- care vreau sa las impresia ca sunt mult m important decat sunt in realitate.

Profil:

Născut: 20 mai 1966 - obs ca anul nasterii cuprinde cifra fiarei, 666 (cu primul 6 rasturnat)! Poate de la asa sa i se fi tras?

Studii: medii - dar e mare fala, ii dispretuieste pe 99% dintre ro, deci inclusive pe cei cu studii superioare!

Familie: căsătorit, are doi copii - singurele lucruri autentice si bune din tot ce a declarant. Felicitari!

Memorat
« Răspunde #269 : Octombrie 21, 2014, 12:48:53 »

LEPRELE TRATATILE CA ATARE ! ELE NU AU DUMNEZEU, NUMAI INTERESE SI ATUNCI SA-I DAM DRUMUL. TOATA LUMEA E IMPOSTOARE, NUMAI ASTA MIEZ, BAMBILICI NOTORIU AI FACUT PSIHOLOGIA COMBINATA CU FAMILIA SECURISTA SA TE DAI MAI MARE DECIT ESTI. STIM CINE ESTI SI TE ASIGUR CA INTR-O ZI O SA SI PLATESTI, PINA ATUNCI, WHAT THE FACK, VORBA TA CARE NU TI SE POTRIVESTE PARVENITULE, CONDOLEANTE SI SA TE UMPLEM DE FLEGME !!!!!!!!!!!!!! WOAW !!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=7y07dy1u7BA
Memorat
Pagini: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30
Schimbă forumul: