Main Content:

Pagini: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30

cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?

Răspuns: cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?
« Răspunde #300 : Octombrie 23, 2014, 09:23:40 »

CEA MAI ATACATA AS DIN BV , ESTE AS REVOLUTIA 21 DECEMBRIE 1989 BV, CARE LUPTA PT AFLARE ADEVARULUI DESPRE REVOLUTIE SI SCOATEREA REVILOR IMPOSTORI DIN LEGE , RESTUL E DIVERSIUNE CREATA DE PERSOANE OSTILE REVOLUTIE. ATENTIE DOMNULE GHEORGHE IOSIF CUM ADMINISTREZI DIVERSIUNILE LA ADRESA AS SUS MENTIONATE, P0T CA INTR-O ZI TOTUL SE VA INTOARCE IMPOTRIVA TA.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #301 : Octombrie 23, 2014, 09:48:04 »

Ati trecut la amenintarea si santajarea administratorului forumului, va deplang domnule, caci e mizerabil ceea ce faceti.
Memorat
« Răspunde #302 : Octombrie 23, 2014, 10:04:28 »

MAI DUTE IN PULA MEA TU CINE ESTI LACHITA
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #303 : Octombrie 23, 2014, 11:23:50 »

CINE TE CREZI MAI TROACA DE PORCII DE INJURI PE TOATA LUMEA TE CREZI LA TATUTO PE MOSIE DE NUTI CONVINE MUTATE PE PORTALU TAU SPURCAT SI LASAI PE ALTI IN PACE JEGULE VERDE [ /size]
Memorat
« Răspunde #304 : Octombrie 23, 2014, 17:03:46 »

MAI DUTE IN PULA MEA TU CINE ESTI LACHITA

........................
         Sorine, pe acest portal multe persoane mi s-au adresat in fel si chip.
         Niciodata nu am replicat folosind un limbaj trivial.
         Desigur, poti sa te exprimi public cum crezi de cuviinta; in acest caz, ai considerat ca, in dorinta de a parea mai..."macho", trebuie sa ne dovedesti cit de mirlan poti fi.
         Esti jalnic si josnic, daca crezi ca un astfel de limbaj poate fi considerat un argument.
Memorat
« Răspunde #305 : Octombrie 23, 2014, 19:25:13 »

ADRIANE LATRAU DE SECTIE AICI TI-AI GASIT SA FACI PIRJOALE, MA CONFUNZI CU AIA CU CARE FACEAI INSTRUCTIE LA FABRICA, AI UITAT CA AI PUPAT IN PULA TOATA VIATA TA SI ACUM IMI TI MIE ORA DE DIRIGENTIE SAU POATE CA VA FACE ASTIA LUPTATORI ANTI COMUNISTI CU JAPCA SI PROBABIL TI-A INTRAT IN CAP CA AI FI SI TU , ASA-I ? IN REST PULA CALULUI IN VIRFUL DEALULUI !!!!!!
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #306 : Octombrie 23, 2014, 19:31:29 »

Acest aşa-zis "tata shreck" este un element social cu adevărat declasat. Banaţi necivilizatul!
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #307 : Octombrie 23, 2014, 19:35:56 »

Mă mir că nu iau mai mulţi membri ai forumului atitudine împotriva comportamentului şi a vocabularului folosit. În special a vocabularului, a expresiilor pe care le scrijeleşte pe forum. Nici dacă e în stare de ebrietate, chiar avansată, nu poate justifica folosirea acestor expresii triviale.
Memorat
« Răspunde #308 : Octombrie 23, 2014, 19:43:16 »

HAI CA MA ATACI CU MINIE PROLETARA , I-AI FOST SUBALTERN LUI ADRIAN ?!
 MVAL, CITE STELE ARE TATA SCHREK, IA UITE MAI SUS,  CINCI !? TU CITE AI, DOUA, ASA CA RESPECTA MUSTATA! OI FI SI TU VRE-O FATA MARE ?!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #309 : Octombrie 23, 2014, 21:41:56 »

Ce e proletar in ce a tastat? Macar de te-ar fi atacat cu manie proletara, sa fi luat o ranga in procesorul acela defect si cu softul virusat.
Memorat
  • judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • cand eu am fost! voi unde erati?
  • Vezi Profilul
« Răspunde #310 : Octombrie 25, 2014, 07:50:52 »

BAMBILICI!! TE AM RUGAT SA TERMINI BALACAREALA! PE TOPICUL ANUNTURI DAR VAD CA TU CONTINUI CHIAR NU POTI SA TE ABTII SAU, ITI CREAZA ADRELALINA, SA TE TOT SICANEZI CU BOACA? am o propunere, il aduc eu pe BOACA LA IASI SI VA INTALNITI FATA IN FATA SI REZOLVATI PT: TOT DEAUNA CONFLICTUL SI SURPLUSU DE ADRELALINA, CA CHIAR NE AM SATURAT DE EXAGERARILE VOASTRE PE ACELASI SUBIECT SI PREDICAT!!
Memorat

'Only the dead have see the end of war.' Plato'
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #311 : Octombrie 25, 2014, 10:10:50 »
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #312 : Octombrie 25, 2014, 17:00:34 »

In urma cu exact 5 ani, in "NOI CU CINE VOTAM?", http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=268.15, Nor are o postare dementiala!
Cum cu cine votam? Cu Basescu, nu va e clar dle mercurie? Nu ne tot indemnati dvs sa intram in partide, sa votam revolutionari? Basescu e revolutionar, deci sa-l votam. Foarte tarziu am descoperit de ce-l sustine dl Perju. Dar am reusit pana la urma si trebuie sa apreciati efortul acesta deosebit. E de partea lui pentru ca e sindicalist de-al sau.

Băsescu şi-a tras sindicat

Liderul revoluţionarilor din 1989 este acum sindicalist
articol de: (Ema DRAGOMIR)

Marian Băsescu din Focşani, tizul preşedintelui ţării susţine că şi-a făcut, mai nou, un sindicat al şomerilor. Acesta afirmă are vreo mie de adepţi şi că vrea să rezolve problemele cu care se confruntă cei fără slujbă. Nu se ştie cum va face în aşa fel încât să ajute miile de şomeri de la nivelul judeţului. Din revoluţionarul de la 1989, Marian Băsescu zice că a ajuns sindicalist. După ce nu a înregistrat un scor bun la alegeri, el candidând pentru funcţia de deputat, Băsescu a început să se reorienteze. "Mi-am făcut Sindicatul şomerilor. Îi ajut pe cei care nu au loc de muncă. Luptăm pentru crearea de noi locuri de muncă. Ideea de a face un sindicat pentru şomeri este mai veche", ne-a spus Marian Băsescu.

http://www.sansavranceana.ro/prima_ora.html?aid=7250

PS Va rog sa intoarceti cu 180 de grade drapelul pentru ca asa cum e postat de dvs, e unul cu simbolurile rasturnate. Nu spun mai mult.

Cititi cu atentie post-scriptum-ul scris de Nor:

PS Va rog sa intoarceti cu 180 de grade drapelul pentru ca asa cum e postat de dvs, e unul cu simbolurile rasturnate. Nu spun mai mult.

Memorat
« Răspunde #313 : Octombrie 25, 2014, 18:17:36 »

STEAGUL PRINCIPATELOR, MODELUL UTILIZAT IN 1862, ROSU ,GALBEN SI ALBASTRU. IN 1866 SE SCHIMBA ORDINEA CULORILOR, ALBASTRU GALBEN SI ROSU !
CULORILE STEAGULUI SUNT TATUATE DUPA MODELUL UTILIZAT IN 1862, DECI PRIMUL !

Drapelul tricolor a fost folosit prima data în Ţara Românească în 1834, culorile au fost rosu, galben si albastru  plus stema cu vulturul.

MAI MULTE IN LINKUL DE MAI JOS, CARE ARATA INVIDIA SI RAUTATEA UNORA DE A COMENTA .

http://m.stiri.tvr.ro/article/17840

INCA UN EXEMPLU !

http://www.stiridecluj.ro/social/doi-clujeni-au-revopsit-in-tricolor-bornele-pictate-in-culorile-steagul-ungariei-foto
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #314 : Octombrie 25, 2014, 18:52:50 »

Am vazult, mai nefericitule, am vazut, dar n-am comentat pt ca tinerii au facut un gest salutar in esenta.

Dar tu ce sugerezi, ca ai fost atat de prost la scoala incat n-ai retinut ordinea si semnificatia culorilor drapelului national? Tu, care te pretinzi un nationalist de dreapta, dur si intrasingent? In plus, fata de tinerii din foto, ai o alta varsta si experienta de viata. Nu tine cu eschive de genul "sunt Satanist fara sa stiu"!
Memorat
Pagini: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30
Schimbă forumul: