Main Content:

Pagini: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20

Prietenii Revolutiei Romane acum si pe Facebook!

Răspuns: Prietenii Revolutiei Romane acum si pe Facebook!
« Răspunde #75 : Noiembrie 23, 2012, 13:12:57 »

Va citez de pe facebook, domnule Alexandru, la https://www.facebook.com/PortalulRevolutieiRomaneDec1989, unde am fost interpelat de dumneavoastra fara ca eu sa stiu, pentru ca nu frecventez acea pagina:

De ce domnule"Diplomat007",sa nu fie anuntata aceasta sedinta de"Taina" in legatura si cu Revolutionari inregimentati in PSD,acest partid este acum la guvernare datorita noua Revolutionariolr Romani care am iesit in strada si am declansat revoltele din Ian/Feb anul acesta si sa facut ca"ploua"cand a fost vorba sa ne repuna in drepturile anulate cu nemernicie de Guvernul Boc.

In primul rand, cand va referiti la un text postat, va rog sa faceti interpelarile in pagina unde se gaseste respectivul text. In al doilea rand, poate ca ati reusit sa va convingeti si singur ca nu a fost o intalnire de taina, ci o intalnire obisnuita.
Memorat
  • Tepesalexvoda
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Dreptate si Onoare!
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #76 : Noiembrie 23, 2012, 14:34:21 »

Am cateva nelamuriri vizavi de sedinta "semiprivata"de la sediul PSD,Baneasa din Bucuresti;

1-De ce aceste sedinte ale Reprezentantilor Revolutionarilor Romani nu se tin in SPATII PUBLICE?
     2-De ce se vor emite legitimatii de acces pentru participantii la aceste sedinte?
     3-Care sunt criteriile pentru acordarea acestor Legitimatii/
     4-De ce protestele care urmeaza sa fie facute in numele nostru nu au drept scop repunerea noastra in drepturi.
     5- De ce trebuie sa protestam la DNA,si nu la Guvernul Romaniei care este responsabilul nepunerii noastre in drepturile Legii 341/2004.
     6-Pe cine VOTAM LA ALEGERI?
     7-Ce face BNR-ul concret pentru Revolutionarii Romani care nu mai au ce sa puna pe masa familiiloor lor de Sfintele sarbatori de Craciun?
     8-Cine este raspunzator pentru toate aceste nedreptati si umilinte la care suntem supusi zilnic?
     9-De ce suntem cenzurati cand vrem sa relatam adevarul care ne priveste direct pe noi Revolutionarii Romani?
     10-De fapt ce URMARITI STIMATI TOVARASI CARE VA ERIJATI IN CONDUCATORI SI LIDERII NOSTRII?

https://www.facebook.com/PortalulRevolutieiRomaneDec1989
Memorat
« Răspunde #77 : Noiembrie 23, 2012, 14:41:34 »

Am cateva nelamuriri vizavi de sedinta "semiprivata"de la sediul PSD,Baneasa din Bucuresti;

Ce mai stupida întrebare , fiecare voteaza cu cine doreste, nu cu cine decide BNR- lui Maior!
Doar nu suntem turma de oi Grin
Memorat
  • florin53
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #78 : Noiembrie 23, 2012, 14:44:22 »

Dumneata care ai fost in sala nu ai avut impresia ca asisti-pentru a catea oara?-la un spectacol de circ ieftin?Si am de pus o intrebare ca sa ma lamuresc:in tara asta cate B.N.R.-uri sant?E UN b.n.r. al psd-ului unul al pdl-ului si asa mai departe?Au vre-un drept cei prezenti ieri in acea sala sa hotarasca in numele tuturor revolutionarilor?Domnul care in final nu te-a lasat sa inregistrezi,  in vara, era consilier onorific al fostului secretar de stat.Acum e consilier onorific al noului val?Mai inteleg de pe postarile de pe forum ca domnul Maior are niste dosare penale pe rol.PAI SE POATE DOMNE CHESTOR?Sant doar niste simple intrebari,ma poate lamuri cineva?
Memorat
« Răspunde #79 : Noiembrie 23, 2012, 14:49:27 »

Ce sa caute revolutionarii la DNA,gireaza faptele lui Maior?
Din înregistrari poti sa îti dai seama ca Maior este paranoic!
Memorat
« Răspunde #80 : Noiembrie 23, 2012, 14:58:23 »

CE TE MIRA?---ASTA IN IDEA CA NE MAI POATE MIRA CEVA!
Memorat
« Răspunde #81 : Noiembrie 23, 2012, 15:02:15 »

Simplu.
Organizeaza miting la DNA pe 13, pentru ca pe 18 are dupa cate se pare ultimul termen la procesul penal de la Mures, unde DNA este parchetul cu care se judeca.
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
  • florin53
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #82 : Noiembrie 23, 2012, 15:03:14 »

Pai intelegeam din inregistrarea de ieri, ca sa vina fiecare de acasa cu cearceafuri, pe care sa imprime cereri catre dna ,prin care sa se ceara arestarea celor din Parlament, care nu-si justifica averile.Ca la Balaceanca.
Memorat
« Răspunde #83 : Noiembrie 23, 2012, 15:08:36 »

Simplu.
Organizeaza miting la DNA pe 13, pentru ca pe 18 are dupa cate se pare ultimul termen la procesul penal de la Mures, unde DNA este parchetul cu care se judeca.

[/quoteSI ATUNCI.....NE MAI MIRA CEVA??
Memorat
  • Tepesalexvoda
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Dreptate si Onoare!
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #84 : Noiembrie 23, 2012, 15:23:16 »

Prieteni Revolutionari,Veterani ai Revolutiei Romane din Dec.1989,la aceste adrese puteti vedea imagini inedite si necenzurate de mine,dar cenzurate de Maior si un tovaras fost consilier la SSPR,la sedinta"semiprivata" sau "semioficiala"a unor reprezentanti ai nostri din tara si din Bucuresti si ve-ti vedea ce sa hotrat pentru zilele urmatoare ca manifestatii si organizarea unui Congres BNR;

http://www.dailymotion.com/video/xvalpv_sedinta-repr-revolutionarilor-romani-22-11-2012-1_news
http://www.dailymotion.com/video/xvanxa_sedinta-repr-revolutionarilor-romani-22-11-2012-2_news
Memorat
« Răspunde #85 : Noiembrie 23, 2012, 15:41:57 »

Simplu.

[/quoteSI ATUNCI.....NE MAI MIRA CEVA??

Solutie: În temeiul art. 52 Cod procedură penală, respinge ca neîntemeiată cererea de recuzare a d-nei judecător Andreea Mihaela Sescu, în dosarul nr. 108.1/234/2009 al Judecătoriei Târgu Mureş, formulată de inculpatul Maior Lazar Dorin în data de 13 noiembrie 2012. Cu drept de recurs odată cu fondul. Cercetată în Camera de Consiliu şi pronunţată în şedinţă publică, astăzi 16 noiembrie 2012.
18/12/2012
http://portal.just.ro/InstantaDosar.aspx?idInstitutie=320&d=MjM0MDAwMDAwMDAwMDY2ODk*
Memorat
  • emil cc
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #86 : Noiembrie 23, 2012, 16:27:30 »

AM O INTREBARE CAND ERA PRESEDINTELE CPRD SI A PARTICIPAT LA INITIEREA LEGI RECUNOSTINTEI SI NU A VRUT SA SEMNEZE LISTA CELOR 1260 PE CARE IO TOT IMPUNEA ILIESCU SPUNANDUI CA PANA NU SUNT TRECUTI TOTI PE LISTA SI 92 SI 97 NU SEMNEAZA ERA SI ATUNCI PARANOIC SAU ?
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #87 : Noiembrie 23, 2012, 16:50:05 »

... ERA SI ATUNCI PARANOIC SAU ?

... S-o fi crezând preamăritul revilor...
Memorat
« Răspunde #88 : Noiembrie 23, 2012, 17:01:12 »

AM O INTREBARE CAND ERA PRESEDINTELE CPRD SI A PARTICIPAT LA INITIEREA LEGI RECUNOSTINTEI SI NU A VRUT SA SEMNEZE LISTA CELOR 1260 PE CARE IO TOT IMPUNEA ILIESCU SPUNANDUI CA PANA NU SUNT TRECUTI TOTI PE LISTA SI 92 SI 97 NU SEMNEAZA ERA SI ATUNCI PARANOIC SAU ?

Activitatile lui penale le stim,dar cele revolutionare din decembrie 89 lipsesc cu desavîrsire!
Curat-murdar conasule Grin
Tov.urmareste ciolanul - fonctia crezînd ca scapa Cheesy

Memorat
« Răspunde #89 : Noiembrie 23, 2012, 20:38:11 »

1-De ce aceste sedinte ale Reprezentantilor Revolutionarilor Romani nu se tin in SPATII PUBLICE?
     2-De ce se vor emite legitimatii de acces pentru participantii la aceste sedinte?
     3-Care sunt criteriile pentru acordarea acestor Legitimatii/
     4-De ce protestele care urmeaza sa fie facute in numele nostru nu au drept scop repunerea noastra in drepturi.
     5- De ce trebuie sa protestam la DNA,si nu la Guvernul Romaniei care este responsabilul nepunerii noastre in drepturile Legii 341/2004.
     7-Ce face BNR-ul concret pentru Revolutionarii Romani care nu mai au ce sa puna pe masa familiiloor lor de Sfintele sarbatori de Craciun?
     8-Cine este raspunzator pentru toate aceste nedreptati si umilinte la care suntem supusi zilnic?
     9-De ce suntem cenzurati cand vrem sa relatam adevarul care ne priveste direct pe noi Revolutionarii Romani?
     10-De fapt ce URMARITI STIMATI TOVARASI CARE VA ERIJATI IN CONDUCATORI SI LIDERII NOSTRII?

Se stie ca atunci cand nu vrei sa raspunzi unei intrebari, pui o alta intrebare. Dumneavoastra ati pus zece, desi textul meu continea numai o jumatate de intrebare, restul fiind afirmatii cat se poate de obiective. Ce aveti de ascuns chiar atat de mult incat incercati sa ma acoperiti cu multimea intrebarilor? Ca sa nu se spuna ca procedez la fel, eu am sa va raspund acestui decalog interogativ.
Memorat
Pagini: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20
Schimbă forumul: