Main Content:

Pagini: [1]

BANAREA LUI BOACA ZIS TATA SHREK

• emil cc
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
BANAREA LUI BOACA ZIS TATA SHREK
« : Decembrie 03, 2012, 11:29:22 »

DOMNULE ADMINISTRATOR DE CEVA ZILE ASISTAM LA INJURATURI SI AMENINTARI DIN PARTEA LUI BOCA FATA DE DIVERSE PERSOANE UTILIZATOARE A ACESTUI PORTAL .DE CAND SA INFIINTAT PORTALUL NU AM ASISTAT LA ASEMENEA MOJICI DISOUTE E NORMAL SA FIE DAR IN MAREA LOR MAJORITATE AU FOST DE BUN SIMT ATA CU INTRAREA ACESTUI SPECIMEN PRIMAT BOACA TOTUL DEGENEREAZA AU MAI FOST DISPUTE SI INTEPATURI DAR TOATE AU DECURS IN LIMITA BUNULUI SIMT CA RMARE VA SOLICIT SA INTERVENITI SI SA BLOCATI ACCESUL ACESTEI PERSOANE PE PORTAL A  ADUS O GRAVA JIGNIRE TUTUROR CARE ASTA IARNA AU PROTESTAT ACUZANDUL PE MAIOR FIE EL BUN FIE EL RAU DE ATENTAT LA SIGURANTA NATIONALA PT PROTESTELE LA CARE DUPA CATE EU STIU SI DV ATI PARTICIPAT.VA MULTUMESC                                                                                                                                                                                                                                                                                          EMIL CC                                                                                                                                                                                                                                                                    PS TOTI CARE SUNTETI NEMULTUMITI DE COMPORTAMENTUL ACESTEI PERSOANE ADRESATI CERERI ADMINISTRATORULUI
Memorat
Răspuns: BANAREA LUI BOACA ZIS TATA SHREK
« Răspunde #1 : Decembrie 03, 2012, 12:21:06 »

De acord!
Memorat
« Răspunde #2 : Decembrie 03, 2012, 12:25:30 »

I-am pus o intrebare la www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=757.3300. Daca-l banez, nu va putea raspunde. Prefer sa astept raspunsul sau. Am constatat ca are mesaje importante pentru tara. Nu ar fi corect sa-l impiedic sa le publice, iar daca le publica, nu ar fi corect sa-l impiedic sa raspunda intrebarilor celor care le citesc.
Memorat
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Decembrie 03, 2012, 12:56:31 »

AU FOST AICI BALACARELI CA LA USA CORTULUI DE MAI MULTE ORI SI CU MAI MULTI PROTAGONISTI.DE CE AR TREBUII BANAT BOACA SI CEILALTI NU?
Memorat
« Răspunde #4 : Decembrie 03, 2012, 13:14:28 »

BOACA VORBEA SINGUR?....SAU AVEA "INTERLOCUTORI"?...SAU ALTA OFI VINA LUI!...SAU ...U.N.O.L.D-UL NU A FOST INCA UITAT?
Memorat
  • TATA
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Decembrie 03, 2012, 14:23:25 »

Deacord cu EMIL CC BANATIL domnule IOSIF nu are ce sa va raspunda si a dat arama pe fata nu merita sa mai fie cu noi pe acest portal
Memorat

STIU CA SUNT PROST DAR CIND MA UIT IN JUR PRIND CURAJ
« Răspunde #6 : Decembrie 03, 2012, 20:55:19 »

DOMNULE IOSIF TI-AM RASPUNS LA INTREBARE PE TOPICUL ORDINUL NATIONAL AL REVOLUTIEI.  VAD CA PE UNII APROPIATI AI LUI MAIOR II DERANJEAZA PARERILE MELE, NICKNAME-UL TATA LA AVUT CINDVA DOREL HARAGA ACUM RASPUNDE PE EL INFORMATORUL GLOABA ADICA IUDA, STI DESPRE CINE VORBESC, IAR TU EMIL CC, SPUNE UNDE AI LUPTAT TU LA REVOLUTIE LA VIRSTA DE 9 ANI, AI FACUT VREO BARICADA, AI OCUPAT VREUN SEDIU SI NOI NU STIM?! IN LEGATURA CU INJURIILE PE CARE LE-AM AVUT CU VALAHU, SE VEDE CLAR CA AM FOST PROVOCAT SI PRIMUL CARE AM FOST INJURAT. NU AM AJUNS LA INTELEPCIUNEA DE A TRATA CU INDIFERENTA PROVOCARILE FACUTE DE MITOCANI, DAR IMI CER SCUZE LA CEI CARE S-AU SIMTIT LEZATI. IN LEGATURA CU BANAREA, FA-O CU INCREDERE CA NU-MI FACI NICI UN RAU, DIN CONTRA!
Memorat
« Răspunde #7 : Decembrie 03, 2012, 22:11:12 »

" Sorine, nu pune la suflet.Nu se merita.Ignore.  Smiley"
Memorat
Pagini: [1]
Schimbă forumul: