Main Content:

Pagini: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18

Lista prezumtiva cu persoanele carora se intentioneaza sa le fie retrase certifi

Dogaru a spus-o duminica la Antena 3 sau romania tv nu mai retin dar l-am auzit eu ca nu doreste ca militarii sa fie scosi din lege dar ca sustine reluarea platilor catre revi.
Memorat

[size=14pt]Sa presupunem ca vor fi anulate 10,100.1000 certificate din lista postata, paradoxal dar cei care hotarasc acum acest lucru sunt aceeasi functionari ai statului care la un moment dat au hotarat preschimbarea certificatelor.Concluzia e una singura, daca la momentul potrivit nu si-au facut datoria credibilitatea lor este egala cu ZERO.Nu inteleg de ce d-l Prim-Ministru nu ia masuri impotriva acestor comisii SSPR+CPRD care se fac vinovate de nerespectarea si interpretarea gresita a Legii 341/2004[/size]
Memorat
  • maya
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Cele 2 comisii CPRD+SSPR = PUSCARIE ACOLO LE ESTE LOCUL !
Memorat
  • k@os
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW

Pentru studiu, aveti la link-ul de mai jos, faimoasa lista in format PDF protejat.

http://www.wikiupload.com/XYWL4QQPSLMQ3NI
Memorat
  • grig
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

REVOLUTIE  fara REVOLUTIONARI ?

SAU N-A EXISTAT REVOLUTIE ?  unii sustin asta, chiar dintre parlamentari si guvernanti ! PAI , ATUNCI GUVERNELE SI PARLAMENTELE DE PANA ACUM , PRESEDINTII DE STAT AU FOST ILEGITIMI... a fost lovitura de stat ?  Atunci nu a fost validata de popor si cei care l-au UCIS pe Ceausescu trebuie BELITI ACUM !
Memorat

Libertatea este dreptul de a face ceea ce permit legile.(Montesquieu)
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Grig stau si eu si ma gandesc,daca astea o tot dau de gard ca n-a fost revolutie si spune ca fost lovitura de  stat,oare nu putem sa-i dam in judecata ca am fost manipulati,folositi si ca ne-au pus viata in pericol pentru a pune mana pe putere si asta prin promisiunea de anumite foloase,adica mituiti?barem daca o sa facem parnaie pentru luare de spaga o sa faca si ei pentru dare si la mititica stiu ei baietii ce-au de facut cu poponetele lor,de intreb si eu,asa ca omul mai nestiutor de legi?
Memorat
  • gheorghe
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Este clar ca a fost Revolutie.
Problema este ca cei care au fost comunisti sadea vor sa fie si revolutionari sadea.
Adica "" A CAZUT COMUNISMUL SI TOT NOI COMUNISTII L-AM SCHIMBAT"" au facut 180 de grade ca mentalitate in timpul revolutiei si s-au curatat si de uciderea a zeci de mii de romani in inchisori si pe la canale, de confiscarea abuziva a caselor si pamanturilor celor care le-au avut, a confiscarii uzinelor private, a inchiderii granitelor cu lumea civilizata samd.
Ei vor sa fie tot cei mai mari revolutionari si sa iba toate drepturil;e TOT  EI.
Ca doar au schimbat macazul imediat cand au simit ca vine tavalugul......
Memorat
  • cornel
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

In urma listei prezumtiilor de anulari,ar trebui ca DNA-ul,Parchetul general si Corpul de contol al Guvernului(doar SSPR este al lor) sa se autosesiseze si sa inceapa cercetari asupra celor care au eliberat respectivele certificate(comisiile din sspr si cprd).Cred ca asa ar fi normal si democratic.Nu mai vorbesc de faptul ca cei care lucreaza la lista  sunt majoritatea din cei care au lucrat si beneficiat in urma eliberarii certificatelor.sper sa ne vedem cu totii luni in fata guvernului.
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

vam atras atentia aseara ca guvernu incearca sub ori ce forma sa tina revolutionari acsa sa nu iasa in strada in 18 martie nu va lasati manipulati sspr avea abligatia in momenrul in care a publicat numerele sa instinteze asociatile care au dat aviz mai mult nu avea voie sa umble la dosar fara prezenta presedintelui care raspunde penal asa au devenit ei penali au crezut ca scapa trecindume la senat dar nu ia reusit pasenta a primit prima palma ponta de acia vrea raspundera pe legea inpozitului a calcat pe urmele lui boc stie ca parlamentu nui mai permite sasi bata joc de populatie
Memorat
  • ilcutgm89
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Grig stau si eu si ma gandesc,daca astea o tot dau de gard ca n-a fost revolutie si spune ca fost lovitura de  stat,oare nu putem sa-i dam in judecata ca am fost mani****ti,folositi si ca ne-au pus viata in pericol pentru a pune mana pe putere si asta prin promisiunea de anumite foloase,adica mituiti?barem daca o sa facem parnaie pentru luare de spaga o sa faca si ei pentru dare si la mititica stiu ei baietii ce-au de facut cu poponetele lor,de intreb si eu,asa ca omul mai nestiutor de legi?

MAI BINE NE FACEM AUTODENUNT CA AM DAT O LOVITURA DE STAT SI II NOMINALIZAM CA SI LIDERI CARE NE-AU CONDUS PE EMANATI Grin
Memorat

Pentru studiu, aveti la link-ul de mai jos, faimoasa lista in format PDF protejat.

http://www.wikiupload.com/XYWL4QQPSLMQ3NI
[/quoteaflat văd.

păi este aia de o avem sau alta...și de unde este...că este cam dificil de s
Memorat
  • k@os
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW

E tot aia, doar ca se poate descarca, daca cineva doreste sa o studieze, sa caute mai rapid nume, date... etc.
Memorat

[size=18Colegule...zic sa-l intrebam pe Tov. Ilici...ca, din punctul meu de vedere, la modul sincer, nu isi merita titlul de REVOLUTIONAR!!!
Sa mearga langa Cutean si G Costin!!!
pt][/size]
REVOLUTIE  fara REVOLUTIONARI ?

SAU N-A EXISTAT REVOLUTIE ?  unii sustin asta, chiar dintre parlamentari si guvernanti ! PAI , ATUNCI GUVERNELE SI PARLAMENTELE DE PANA ACUM , PRESEDINTII DE STAT AU FOST ILEGITIMI... a fost lovitura de stat ?  Atunci nu a fost validata de popor si cei care l-au UCIS pe Ceausescu trebuie BELITI ACUM !
Memorat

[size=20Fara foc, nu iese fum...pt][/size]
E tot aia, doar ca se poate descarca, daca cineva doreste sa o studieze, sa caute mai rapid nume, date... etc.
Memorat

Vreti sa va fac si eu un tabel cu toti revolutionarii,toate datele le gasiti pe monitoare si orice prost poate face asemenea liste.
Lista nu a fost transmisa de sspr,am aceasta comfirmare,iar cine vrea sa iasa in 18 martie este liber sa faca acest lucru,dar fara sa fie conditionat de unii si altii si sa fie speriati ca li se vor retrage certificatele.
Iar cine a scos aceste tabele cer sa fie pedpsiti pentru fals,uz de fals si inducere in eroare.
Doamna, cu tot respectul cuvenit, amprenta de pe lista e timisoreana, nu e nevoie sa mai faceti dumneavoastra inca una, ne ajunge si aceasta, e suficienta.
Memorat
Pagini: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18
Schimbă forumul: