Main Content:

Pagini: 1 ... 3 4 [5] 6 7

Loc de balacareli

• Mindry
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Loc de balacareli
« Răspunde #60 : Aprilie 18, 2016, 10:13:28 »

Naşpa_rău!

Am rugămintea să-mi trimiţi nr. de telefon pt. a te invita să participi la partida de urmărire a Comisiei juridice!
Drept recompensă am să-ţi plătesc o ciorbă de burtă la "cantina"  deputaţilor şi ai să te lecuieşti să mai vrei să mănînci ceva acolo.
Atunci cînd "simţim"  că ceva nu este în regulă, intru (sau intrăm), în parlament, văd despre ce este vorba şi plec în cel mai rapid ritm posibil.
Aerul este irespirabil şi dacă stai mai mult de 1 oră te simţi "ca dracu"!
Prin urmare, îmi doresc ajutorul tău sau al oricărui coleg care simte vreo plăcere în a se învîrti printre parlamentarii!

Departe de mine acest deziderat Dle. Silviu dar daca tot aveti mandatul tacit de reprezentant al cvasituturor revolutionarilor si prietenii in rândul parlamentarilor v-as ruga sa exploatati maxim aceste oportunitatisi numai spre binele previzibil al colegilor revolutionari caci alt sprijin nu au pentru "in spatel usilor inchise" . Daca am "sarit calul" scuze !. Sunt prea suparat de completarea art.4^1 trecuta in mod secret ceea ce le si justifica (scuzele ) !. O zi buna !

Scuze abia acum am observat ca va adresati colegului naspa_rau deci ca nu ma urecheati pe mine !.
 Si eu sunt suparat de completarea art.4^1 dar m-am mai inseninat in dimineata asta cind am discutat telefonic cu domnul S.S.pentru alta problema nerezolvata mie discutie ce a alunecat si la acesta completare.
 Riposta domniei sale pe care o consider OFICIALA a fost ca a ramas de pe vremea preschimbarii anterioare o "coada" ce trebuia lamurita legal , ca aceasta completare nu se refera la certificatele preschimbate LRD ci la modul de plata a drepturilor restante pentru contestatiile admise de CPRD depuse in anii 2009 si 2010 si ca interpretarile lui naspa_rau si ale mele ar fi citez:"interpretari la malul girlei" inchei citatul .
 Acesta a fost punctul de vedere oficial al domnului secretar de stat si m-ar bucura sa apara ca si precizare pe site-ul oficial www.sspr.gov.ro .
  Important e ca a negat cu fermitate ca pentru toti posesorii de certificat LRD nu s-ar plati pina la ultimul banut incepand cu 01.01.2015 !. Chiar de-i numai telefonic e ...oficial si nu mint !
Memorat
  • naspa_rau
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #61 : Aprilie 18, 2016, 10:36:04 »

Naşpa_rău!

Am rugămintea să-mi trimiţi nr. de telefon pt. a te invita să participi la partida de urmărire a Comisiei juridice!
Drept recompensă am să-ţi plătesc o ciorbă de burtă la "cantina"  deputaţilor şi ai să te lecuieşti să mai vrei să mănînci ceva acolo.
Atunci cînd "simţim"  că ceva nu este în regulă, intru (sau intrăm), în parlament, văd despre ce este vorba şi plec în cel mai rapid ritm posibil.
Aerul este irespirabil şi dacă stai mai mult de 1 oră te simţi "ca dracu"!
Prin urmare, îmi doresc ajutorul tău sau al oricărui coleg care simte vreo plăcere în a se învîrti printre parlamentarii!

Departe de mine acest deziderat Dle. Silviu dar daca tot aveti mandatul tacit de reprezentant al cvasituturor revolutionarilor si prietenii in rândul parlamentarilor v-as ruga sa exploatati maxim aceste oportunitatisi numai spre binele previzibil al colegilor revolutionari caci alt sprijin nu au pentru "in spatel usilor inchise" . Daca am "sarit calul" scuze !. Sunt prea suparat de completarea art.4^1 trecuta in mod secret ceea ce le si justifica (scuzele ) !. O zi buna !

Scuze abia acum am observat ca va adresati colegului naspa_rau deci ca nu ma urecheati pe mine !.
 Si eu sunt suparat de completarea art.4^1 dar m-am mai inseninat in dimineata asta cind am discutat telefonic cu domnul S.S.pentru alta problema nerezolvata mie discutie ce a alunecat si la acesta completare.
 Riposta domniei sale pe care o consider OFICIALA a fost ca a ramas de pe vremea preschimbarii anterioare o "coada" ce trebuia lamurita legal , ca aceasta completare nu se refera la certificatele preschimbate LRD ci la modul de plata a drepturilor restante pentru contestatiile admise de CPRD depuse in anii 2009 si 2010 si ca interpretarile lui naspa_rau si ale mele ar fi citez:"interpretari la malul girlei" inchei citatul .
 Acesta a fost punctul de vedere oficial al domnului secretar de stat si m-ar bucura sa apara ca si precizare pe site-ul oficial www.sspr.gov.ro .
  Important e ca a negat cu fermitate ca pentru toti posesorii de certificat LRD nu s-ar plati pina la ultimul banut incepand cu 01.01.2015 !. Chiar de-i numai telefonic e ...oficial si nu mint !

Imi insusesc cele scrise de dl. Mindry privindu-va Dle. Silviu doar ca nu admit c-as fi sarit calul ! Relatarea  convorbirii cu Dl. Sanda pe care posteaza bref Mindry nu cred ca-i minciuna dar pastrez rezerva de distanta pentru zilele viitoare care vor dovedi daca domnul S.S. l-a aburit sau nu !. Asteptam efectele juridice ale completarii si asupra caror certificate s vor produce ! Avem altceva de facut ?
Memorat

ciine batran lesinat de foame
  • Silviu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #62 : Aprilie 18, 2016, 16:03:32 »

Aşteptarea este îngrozitoare!
Îmi dau seama din postări că unii colegi sunt aproape de a intra în criză nervoasă.
Dacă aş avea o veste bună sau rea, aş posta-o imediat! Dar ... şi îmi macină nervii!
Tot ce pot să vă spun, şi poate nu este bine! Este că, acţionăm la nivelul fiecărui deputat.
Este o acţiune în care sunt implicaţi mulţi colegi!
Este o acţiune  "volatilă"!  În sensul că totul se învîrte în jurul promisiunilor.
Vin alegerile şi încercăm să speculăm momentul.
Toţi cei interesaţi ar trebui să facă presiuni pe deputatul local pt. faptul că sub
mandatul lor, membrii reprezentaţi au pierdut privilegii sau imaginea oraşului a fost degradată:
oraş martir/....
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #63 : Octombrie 07, 2016, 23:25:41 »

Mai bagati in seama si acest topik
Memorat
« Răspunde #64 : Octombrie 08, 2016, 07:15:15 »

Grin ;Dkostas Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Cry Cry Cry

Kobra 22te rog sa primesti scuze de la un DEZAXAT  AGRAMAT ok
     eu nu am spus ca esti comunist

dar esti un admirator al comunistilor
         sa ai o zi buna uscatule .
Memorat
  • alex.89
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #65 : Decembrie 29, 2016, 15:37:45 »

Aici va puteti spala rufele, cei 2 se stiu ei cine sunt.

Atentionez pe cei care obisnuiesc sa balacareasca oricand si pe oricine ca vor avea parte de acelasi tratament din partea mea, indiferent daca motivele lor sunt sau nu legitime, reale sau nu !

take care! I'm watching you 
Memorat

• Alex63
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • partid în Ro = „ grup infracţional organizat "
  • Vezi Profilul
« Răspunde #66 : Februarie 01, 2017, 15:01:15 »

pentru    Lucian Radulescu

în loc să mă înjuri pe mine de mamă mai bine i-ai înjura pe colegii tăi din AS Jilava. Eu nu am făcut altceva decât SĂ ÎI ÎNTREB pe cei care te cunosc mai bine dacă ceea ce spun unii din respectiva organizaţie ESTE  A D E V Ă R A T   sau NU   !!

P.S  data viitoare când mai spui ceva despre mama mea aşteaptă-te şi la consecinţe.
Memorat

„ Nimic nu e mai periculos pentru conştiinţa unui popor decât priveliştea corupţiei, a nulităţii recompensate, decât ridicarea  în sus a nemeritului.” - Mihai Eminescu
« Răspunde #67 : Februarie 01, 2017, 15:12:22 »

pentru    Lucian Radulescu

în loc să mă înjuri pe mine de mamă mai bine i-ai înjura pe colegii tăi din AS Jilava. Eu nu am făcut altceva decât SĂ ÎI ÎNTREB pe cei care te cunosc mai bine dacă ceea ce spun unii din respectiva organizaţie ESTE  A D E V Ă R A T   sau NU   !!

P.S  data viitoare când mai spui ceva despre mama mea aşteaptă-te şi la consecinţe.

Care colegi, milogule ? ? ?  In ce calitate ai intrebat si pe cine ? ? ?  Sub(l)inginere... Cry Cry Cry
Memorat
« Răspunde #68 : Februarie 01, 2018, 21:14:46 »

Cred ca locul potrtivit bufonului ( meserie cinstita altfel ) ar fi aici !
 " http://www.youtube.com/watch?v=Tc7cBofhwHM&NR=1&feature=endscreen ".
'' Nici pe 'Youtube' Roll Eyes...nu-ti gasesti locu' ('potrtivitule' Shocked) Cry ...!!! '' Grin Grin Grin
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #69 : Februarie 01, 2018, 21:53:42 »

Ti-e frica de adevar Radulescule...
Memorat
« Răspunde #70 : Februarie 01, 2018, 21:55:52 »

Asta-i topicul dedicat personajului ?!!  Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #71 : Februarie 01, 2018, 21:59:07 »

" '' Nici pe 'Youtube' Roll Eyes...nu-ti gasesti locu' ('potrtivitule' Shocked) Cry ...!!! '' Grin Grin Grin "

Mataluta in schimb esti fericit ! Ti=ai gasit topicul potrivit !!! Grin Grin Grin " Case closed " !!!  Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #72 : Februarie 01, 2018, 22:03:20 »

NICIODATA !!!!! Cool Cool Cool Cool Cool ..... 'spirule Cry Cry Cry Cry Cry'...
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #73 : Februarie 01, 2018, 22:08:20 »

NICIODATA !!!!! Cool Cool Cool Cool Cool ..... 'spirule Cry Cry Cry Cry Cry'...
Atunci de ce te enervezi cand cineva intreaba de tine, 'in ce calitate' si alte cacaturi ?
Memorat
« Răspunde #74 : Februarie 01, 2018, 22:10:57 »

Atunci de ce te enervezi cand cineva intreaba de tine, 'in ce calitate' si alte cacaturi ?

Wink Grin Shocked  Shocked  Grin
Memorat
Pagini: 1 ... 3 4 [5] 6 7
Schimbă forumul: